هدر موبایل
1390/02/05 19:56:25
سرویس اجتماعی
کائیدی:

یکی از بیماران رها شده در خیابان، سه روز در بیمارستان بستری بود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه یکی از بیماران رها شده در خیابان سه روز در بیمارستان بستری بود، بر ضرورت برخورد شدید و قاطع با متخلفان و مسئولان بیمارستان تاکید کرد.
یکی از بیماران رها شده در خیابان، سه روز در بیمارستان بستری بود عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه یکی از بیماران رها شده در خیابان سه روز در بیمارستان بستری بود، بر ضرورت برخورد شدید و قاطع با متخلفان و مسئولان بیمارستان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/708.jpg یکی,از,بیماران,رها,شده,در,خیابان،,سه,روز,در,بیمارستان,بستری,بود Icana

"علی‌اکبر کائیدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir) ، با بیان اینکه وزارت بهداشت و درمان به طوری جدی پیگیر  رها شدن 2 بیمار در کنار خیابان از سوی عوامل یک بیمارستان دولتی هستند، اظهار کرد: وزارت بهداشت باید شدیدا با متخلفان برخورد کند؛ گرچه بر اساس آخرین اطلاعات از این وزارتخانه سرنخ‌هایی از شناسایی متخلفان به دست آمده است.

نماینده مردم ملاوی و پلدختر در مجلس، با اشاره به وضعیت عمومی این بیماران تصریح کرد:  یکی از بیماران مشکل روحی و روانی داشته و دیگری به بیماری عفونی مبتلا بوده است و حتی از این 2 بیمار سه روز نیز در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری بوده است.

وی در ادامه تاکید کرد: مسئولان باید به شدت با عاملان این اتفاق برخورد کنند و وزارت بهداشت با پیگیری‌های خود با طور شفاف و بین عاملان را مجازات کند، بیمارستان متخلف نیز نمی‌تواند هیچ گونه تکذیبیه‌ای در این باره صادر کند.

طی چند روز گذشته خبری مبنی بر رها کردن 2 فرد بیمار به دلیل نداشتن پول درمان سوار برخودروی آمبولانس در کنار خیابان روی سایت‌های خبری قرار گرفت.مرضیه وحیده دستجردی وزیر بهداشت و درمان دستور پیگیری این ماجرا را داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet