ایام محرم 1398
1390/02/05 13:50:31
سرویس بین الملل
کوثری با اشاره به اطلاع کمیسیون امنیت ملی از کشف ویروس"استارس":

دستگاه دیپلماسی در رابطه با توطئه سایبری غرب علیه ایران سکوت نکند

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اطلاع این کمیسیون از موضوع کشف ویروس "استارس"، یادآور شد: دستگاه دیپلماسی کشور در رابطه با توطئه سایبری غرب علیه جمهوری اسلامی سکوت نکند.
دستگاه دیپلماسی در رابطه با توطئه سایبری غرب علیه ایران سکوت نکند نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اطلاع این کمیسیون از موضوع کشف ویروس "استارس"، یادآور شد: دستگاه دیپلماسی کشور در رابطه با توطئه سایبری غرب علیه جمهوری اسلامی سکوت نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/976.jpg دستگاه,دیپلماسی,در,رابطه,با,توطئه,سایبری,غرب,علیه,ایران,سکوت,نکند Icana

"اسماعیل کوثری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، راجع به کشف دومین ویروس جاسوسی به نام "استارس"، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جریان چگونگی کشف ویروس "استارس" بود و این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
نماینده تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات تصریح کرد: رئیس سازمان پدافند غیر عامل کل کشور در این زمینه باید به طرح جزئیات بپردازد، ولی آنچه مسلم است رژیم صهیونیستی و قدرت‌های غربی به ویژه آمریکا در مسئله دست دارند.
وی افزود: دشمن می‌خواهد توفیقات جمهوری اسلامی را در برنامه‌های هسته‌ای با شکست مواجه کند که این توطئه با هوشیاری سازمان پدافند غیر عامل شناسایی شد و هم اکنون دانشمندان این سازمان مشغول بررسی "استارس" در آزمایشگاه تخصصی هستند.
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی کشور در رابطه با توطئه سایبری غرب علیه جمهوری اسلامی سکوت نکند و از طریق مجامع ذی صلاح بین المللی پیگیری‌های حقوقی را انجام دهد.
"غلامرضا جلالی" رئیس سازمان پدافند غیرعامل صبح امروز- ۵ اردیبهشت- از کشف دومین ویروس جاسوسی تحت عنوان "استارس" خبرداد. البته پیش از این ویروس "استاکس نت" توسط دانشمندان ایرانی شناسایی شده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet