هدر موبایل
1390/02/05 15:22:57
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مطرح کرد:

کاهش ساعت کار ادارات در دستور کار هیئت رئیسه مجلس قرار گیرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است هرگونه تغییر در ساعات کاری ادارات با مصوبه مجلس باشد؛ چرا که تحقق این امر بدون نظر مجلس امکان‌پذیر نیست، هیئت رئیسه مجلس نیز در صورت تدام این اموضوع، مسئله را در دستور کار خود قرار دهد.
کاهش ساعت کار ادارات در دستور کار هیئت رئیسه مجلس قرار گیرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است هرگونه تغییر در ساعات کاری ادارات با مصوبه مجلس باشد؛ چرا که تحقق این امر بدون نظر مجلس امکان‌پذیر نیست، هیئت رئیسه مجلس نیز در صورت تدام این اموضوع، مسئله را در دستور کار خود قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/1318.jpg کاهش,ساعت,کار,ادارات,در,دستور,کار,هیئت,رئیسه,مجلس,قرار,گیرد Icana

"سید علی میرخلیلی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، تصریح کرد: دولت بدون مصوبه قانونی اقدام به تغییر و کاهش ساعت کار ادارات کرده و سازمان بازرسی کشور نیز به این مسئله ایراد گرفته است. به هرحال مجلس باید نظر خود را اعلام کند تا بررسی‌های دقیق‌تری نسبت به این مساله صورت گیرد.

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بهتر است برای حل این مسئله دولت از مجلس نظر خواهد و این روند ادامه پیدا کند تا انشاءالله به نتیجه مناسبی برسیم.

وی همچنین افزود: در صورت تدام این روند مجلس باید نقش نظارتی خود اعمال کند و هیئت رئیسه مجلس نیز این موضوع را در دستور کار خود قرار دهد.

هفته‌گذشته سازمان بازرسی کل کشور خواستار بازگرداندن ساعات کار کارکنان دولت به وضعیت قبل از آلودگی هوا شد.

"مصطفی پورمحمدی" رئیس این سازمان اعلام کرده بود که از دیوان عدالت اداری خواسته است مصوبه دولت برای تغییر ساعت کار ادارات دولتی را لغو کند؛ این درحالی است "لطف الله فروزنده"، معاون توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رئیس‌جمهوردر این رابطه گفت: کاهش ساعات کار در تهران باید در دیوان عدالت اداری بررسی شود اما از نظر ما تخلف نیست.

لطف الله فروزنده افزود: دولت بر اساس قانون مبارزه با فضای آلوده در شورای ترافیک و محیط زیست در موارد به خطر افتادن سلامت مردم تصمیم اتخاذ می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet