هدر موبایل
1390/02/05 13:59:47
سرویس کمیسیون ها
عیسی جعفری خبر داد:

دیدار اعضای کمیسیون کشاورزی با مقام معظم رهبری

اعضای کمیسیون کشاورزی ظهر امروز با حضور در دفتر مقام معظم رهبری با ایشان دیدار کردند. در این دیدار اعضای کمیسیون کشاورزی ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، برخی از مشکلات بخش کشاورزی را به اطلاع مقام معظم رهبری رساندند.
دیدار اعضای کمیسیون کشاورزی با مقام معظم رهبری اعضای کمیسیون کشاورزی ظهر امروز با حضور در دفتر مقام معظم رهبری با ایشان دیدار کردند. در این دیدار اعضای کمیسیون کشاورزی ضمن ارائه گزارش عملکرد خود، برخی از مشکلات بخش کشاورزی را به اطلاع مقام معظم رهبری رساندند. https://cdn.icana.ir/d/019/3867.jpg دیدار,اعضای,کمیسیون,کشاورزی,با,مقام,معظم,رهبری Icana

 "عیسی جعفری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) خبر داد: اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز - دوشنبه پنجم اردیبهشت - با حضور در دفتر مقام معظم رهبری با ایشان دیدار کردند.

نماینده کبودراهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه تمامی اعضای کمیسیون کشاورزی در دیدار با مقام معظم رهبری حضور داشتند، افزود: در این دیدار گزارشی از عملکرد کمیسیون کشاورزی و اقداماتی که طی سه سال گذشته از سوی این کمیسیون برای حمایت از بخش کشاورزی صورت گرفته است، به اطلاع مقام معظم رهبری رسید.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی همچنین تصریح کرد: یکی از مهمترین مسائل مطرح شده از سوی نمایندگان در این دیدار مربوط به مشکلات کشاورزان پس از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بود.

خبرهای تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet