خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/05 15:00:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کریمی فیروزجایی:

شروع فعالیت‌های انتخاباتی موجب دلزدگی نمی‌شود

علی کریمی فیروزجایی معتقد است که شروع تحرکات و فعالیت‌های انتخاباتی نه تنها موجب دلزدگی و سردی نخواهد شد بلکه موجب گرم‌تر شدن صحنه سیاسی کشور می‌شود.
شروع فعالیت‌های انتخاباتی موجب دلزدگی نمی‌شود علی کریمی فیروزجایی معتقد است که شروع تحرکات و فعالیت‌های انتخاباتی نه تنها موجب دلزدگی و سردی نخواهد شد بلکه موجب گرم‌تر شدن صحنه سیاسی کشور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/652.jpg شروع,فعالیت‌های,انتخاباتی,موجب,دلزدگی,نمی‌شود Icana

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: مجموعه تلاش‌های اصولگرایان در جهت رسیدن به لیست واحد و برقراری انسجام و اتحاد بین اصولگرایان است، ولی اختلاف سلیقه‌های موجود و تضارب آراء در خانواده اصولگرایی، نهایتا موجب رشد و شکوفایی اندیشه‌ها و حضور افراد واجد شرایط می‌شود.

وی با بیان این‌که عرصه انتخابات یکی از جلوه‌های پویایی جامعه و عرصه تجلی حضور اراده مردم است، تصریح کرد: جمهوری اسلامی متمایز از همه نظام‌های دنیاست یعنی بنیاد آن براساس آموزه‌های دینی و مکتبی است، و با آراء مردم پایه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به جایگاه مجلس گفت: هرچه قدر بتوانیم زمینه حضور مردم را فراهم کنیم در جهت تحقق آرمان‌های نظام مقدس اسلامی کمک کرده‌ایم. رایزنی‌هایی که این روزها در اردوگاه اصولگرایان انجام می‌شود و نشان از پویایی، سرزندگی و شادابی این جریان دارد در همین راستاست.

این عضو فراکسیون اصولگرایان با اشاره به ارائه لیست 13 نفره به رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که کمتر از یکسال به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده این گونه فعالیت‌های انتخاباتی لازمه پویایی و نشاط جامعه است.

وی افزود: البته در پایان باید اتحاد، ‌انسجام و برادری در اردوگاه اصولگرایان حاکم شود.

کریمی‌فیروزجایی خاطرنشان کرد: همه گروه‌های اصولگرا باید این آمادگی را برای فعالیت در زیر یک چتر واحد و رسیدن به یک لیست واحد در سراسر کشور داشته باشند.

این نماینده مجلس در عین حال یادآور شد: نمایندگان فعلی مجلس یک دوره چهار ساله به مردم تعهد داده‌اند که خدمتگزار مردم باشند؛ لذا فعالیت‌های سیاسی و انتخاباتی نباید مانع اثربخشی نمایندگان و نهاد مجلس شورای اسلامی برای انجام وظایف قانونی آنها شود.

به اعتقاد وی، هنوز یکسال به پایان دوره مجلس هشتم باقی مانده و نباید نمایندگان مجلس وقت خود را صرف دعواهای سیاسی و مباحثی که در ماه‌های آینده رخ می‌دهد، کنند.

کریمی فیروزجایی ادامه داد: حتی اگر یک روز هم از عمر مجلس باقی مانده باشد آن مجلس قانونا در مقابل ملت پاسخگوست و باید برای انجام وظیفه خود تلاش کند.

به گفته وی، مباحث مربوط به انتخابات برای پویایی جامعه مفید است، ولی این بدان معنا نیست که دستگاه‌های نظام اعم از دولت و مجلس بخواهند وقت خود را صرف این موضوعات کنند. بنابراین مباحث انتخابات باید در احزاب و گروه‌ها مطرح شود، دولت و مجلس باید تا آخرین روز خدمت خود وظایف خود را انجام داده و وقت خود را به مباحث حاشیه‌ای صرف نکنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet