ایام محرم 1398
1390/02/05 15:01:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینعلی شهریاری:

طرح دوباره جدایی آموزش پزشکی در قالب نظرسنجی به تنش می‌انجامد

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آزمون های تخصصی پزشکی باید در جای اصلی خودشان برگزار شود، گفت: طرح دوباره جدایی آموزش پزشکی تنها به ایجاد تنش بیشتر در این زمینه دامن می زند.
طرح دوباره جدایی آموزش پزشکی در قالب نظرسنجی به تنش می‌انجامد رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه آزمون های تخصصی پزشکی باید در جای اصلی خودشان برگزار شود، گفت: طرح دوباره جدایی آموزش پزشکی تنها به ایجاد تنش بیشتر در این زمینه دامن می زند. https://cdn.icana.ir/d/019/1058.jpg طرح,دوباره,جدایی,آموزش,پزشکی,در,قالب,نظرسنجی,به,تنش,می‌انجامد Icana

حسینعلی شهریاری در گفتگو با مهر افزود: موضوع مهمی چون آزمون های پزشکی از جمله دستیاری، جامع علوم پایه و کارورزی همه در حیطه شورای آموزش پزشکی و تخصصی هستند که این شورا خودش مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را دارد و ما نمی توانیم در آن حیطه وارد شویم.

وی با اشاره به طرح نظرسنجی تجمیع آزمون های وزارت بهداشت با وزارت علوم در حاشیه آزمون دکتری 90 گفت: طرح این مسائل آن هم در قالب یک نظرسنجی بیشتر به دامن زدن تنش در این مسئله می انجامد چرا که طرح موضوع جدایی آموزش پزشکی از وزارت بهداشت تنش ایجاد می کند.

به گزارش مهر، در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 90 که در روز 25 فروردین ماه 90 برگزار شد پیش از آزمون برگه نظرسنجی از داوطلبان توزیع شد که در یکی از پرسش های آن نظر داوطلبان درباره تجمیع آزمون های کشوری از جمله آزمون های وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد مطرح شده بود که این موضوع اعتراض گروهی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را برانگیخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet