هدر موبایل
1390/02/05 16:15:08
سرویس اجتماعی
اسداللهی با اشاره به رها کردن 2 بیمار در خیابان:

کمیسیون اصل 90 خواستار ارائه توضیح از وزارت بهداشت شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه امروز با ارسال نامه به وزارت بهداشت و درمان در رابطه با رهاکردن ۲ بیمار از بیمارستان در خیابان خواهان ارائه توضیح شدیم، از بررسی این موضوع در کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی خبر داد.
کمیسیون اصل 90 خواستار ارائه توضیح از وزارت بهداشت شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه امروز با ارسال نامه به وزارت بهداشت و درمان در رابطه با رهاکردن 2 بیمار از بیمارستان در خیابان خواهان ارائه توضیح شدیم، از بررسی این موضوع در کمیسیون اصل 90 قانون اساسی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/309.jpg کمیسیون,اصل,90,خواستار,ارائه,توضیح,از,وزارت,بهداشت,شد Icana

"غلامرضا اسداللهی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، رها شدن دو بیمار در کنار خیابان از سوی عوامل یک بیمارستان دولتی را عملی غیر اخلاقی و غیر قانونی عنوان کرد و افزود: کمیسیون اصل 90 با توجه به وظیفه و رسالتی که در بعد نظارتی و رسیدگی به شکایت‌های مردم دارد، به طور قطع این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

نماینده مردم تربیت جام و تایباد در مجلس، با اشاره به اینکه مسئله این دو بیمار در تمام مطبوعات و رسانه‌های داخلی و خارجی انعکاس یافته است، اظهار کرد: کمیته فرهنگی کمیسیون اصل 90 امروز با ارسال نامه‌ای به وزارت بهداشت خواستار توضیح این وزارتخانه شده است، حتی وزارت بهداشت خود نیز باید وارد عمل شود و با خاطیان برخورد کند.

وی ادامه داد: رها کردن این 2 بیمار در خیابان عملی غیرانسانی و غیر شرعی است؛ بنابراین برخورد با مسئولان و یا مدیران آن بیمارستان امری ضروری و واجب است.

طی چند روز گذشته خبری مبنی بر رها کردن 2 فرد بیمار به دلیل نداشتن پول درمان سوار برخودروی آمبولانس در کنار خیابان روی سایت های خبری قرار گرفت. مرضیه وحیده دستجردی وزیر بهداشت و درمان دستور پیگیری این ماجرا را داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet