حلول ماه ربیع الاول
1390/02/05 17:03:07
سرویس استان ها
نماینده بهشهر:

اعتبارات تخصیص یافته برای تکمیل سد بهشهر بسیار ناچیز است

نماینده بهشهر با بیان اینکه در شرق مازندران که عمدتا مردم به کشاورزی مشغولند، وجود سدی برای آب‌رسانی به کشاورزان واجب است، گفت: متاسفانه اعتبارات تخصیص یافته برای تسریع در تکمیل عملیات سدسازی این منطقه کافی نیست.
اعتبارات تخصیص یافته برای تکمیل سد بهشهر بسیار ناچیز است نماینده بهشهر با بیان اینکه در شرق مازندران که عمدتا مردم به کشاورزی مشغولند، وجود سدی برای آب‌رسانی به کشاورزان واجب است، گفت: متاسفانه اعتبارات تخصیص یافته برای تسریع در تکمیل عملیات سدسازی این منطقه کافی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/3375.jpg اعتبارات,تخصیص,یافته,برای,تکمیل,سد,بهشهر,بسیار,ناچیز,است Icana

"احمدعلی مقیمی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: در شرق مازندران که عمدتا مردم به کشاورزی مشغولند، وجود سدی برای آب‌رسانی به کشاورزان واجب است.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه 95 درصد بارش‌های کل کشور در مازندران است، تاکید کرد: برای صرفه‌جویی و جمع‌آوری نزولات آسمانی وجود سدی در بهشهر لازم است.

وی با انتقاد از تخصیص کم اعتبارات در خصوص این سد، گفت: با در نظر گرفتن اعتبارات قطره‌چکانی سد ساخته نمی‌شود.

مقیمی افزود: سی درصد این پروژه در دولت نهم و دهم پیشرفت کرده است ولی اعتبارات تخصیص یافته برای تسریع در تکمیل عملیات سدسازی کافی نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: از سال گذشته  پیمانکار پروژه 15 ملیارد تومان طلب داشته که با اختصاص 33 میلیارد تومان در بودجه امسال، عملا اعتباری برای اجرایی شدن کار باقی نمی‌ماند.

این در حالی است که مقام معظم رهبری هم طی نامه‌ای در تاریخ -20 اسفند 89- به مسئولان اجرایی کشور یادآورشدند: در بخش پروژه‌های آب‌رسانی به کشاورزان و به خصوص احداث سد گام‌های بیشتری برداشته شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet