ایام محرم 1398
1390/02/05 16:47:09
سرویس اقتصادی
آخرین اظهار نظرهای اعضای کمیسیون تلفیق در باره بودجه 90

ارقام ماده واحده و جدول ردیف‌ها به گزارش تلفیق بودجه افزوده می‌شود

سخنگوی کمسیون تلفیق بودجه سال ۹۰ کل کشور با بیان این که گزارش این کمیسیون از سند مالی کشور نهایی و در میان نمایندگان توزیع شد، گفت: گزارش تکمیل است، تنها باید ارقام ماده واحده و جدول ردیف‌ها که تغییر کند و به آن افزوده شود.
ارقام ماده واحده و جدول ردیف‌ها به گزارش تلفیق بودجه افزوده می‌شود سخنگوی کمسیون تلفیق بودجه سال 90 کل کشور با بیان این که گزارش این کمیسیون از سند مالی کشور نهایی و در میان نمایندگان توزیع شد، گفت: گزارش تکمیل است، تنها باید ارقام ماده واحده و جدول ردیف‌ها که تغییر کند و به آن افزوده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3325.jpg ارقام,ماده,واحده,و,جدول,ردیف‌ها,به,گزارش,تلفیق,بودجه,افزوده,می‌شود Icana

"محمدمهدی مفتح" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که صحن علنی فردا (سه‌شنبه 6 اردیهشت) به بررسی بودجه سال 90 اختصاص می‌آید، تأکید کرد: گزارش نهایی کمیسیون تلفیق امروز (دوشنبه پنجم اردیبهشت) به دست نمایندگان رسید.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: در اعداد ماده واحده و جدول ردیف‌ها تغییرهایی اعمال شده که پس از چاپ در کازیو نمایندگان قرار می‌گیرد.

 

شجاعی‌کیاسری: ایرادهای گزارش تلفیق از بودجه اصلاح شد

"سیدرمضان شجاعی‌کیاسری" عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه هم به خبرنگار خانه ملت گفت: امروز صبح گزارش نهایی کمیسیون توزیع شد، اما از آنجا که ایرادهای ویرایشی و نگارشی داشت، از نامه‌دان نمایندگان گردآوری و ایرادهای آن برطرف شد و سپس نسخه اصلاح شده دوباره در نامه‌دان نمایندگان قرار گرفت.

نماینده مردم ساری در مجلس توضیح داد: با توجه به اصرار اعضای هئیت رئیسه مجلس بر رسیدگی به گزارش نهایی تلفیق از بودجه در صحن علنی فردا، رسیدگی به این لایحه از فردا در قوه مقننه آغاز می‌شود.

 

دلقپوش: رسیدگی به گزارش تلفیق از بودجه 90 در دستور کار صحن علنی فردا

"فرهاد دلقپوش" عضو دیگر کمیسیون تلفیق نیز با بیان این که دستور کار صحن علنی فردا (سه‌شنبه 6 اردیبهشت)، رسیدگی به کلیات بودجه سال 90 است، ادامه داد: این دستور تغییر نخواهد کرد و فردا پیش از آغاز صحن علنی، نمایندگان مخالف و موافق با کلیات لایحه بودجه 90 باید ثبت نام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet