ایام محرم 1398
1390/02/06 07:20:00
سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

جامعه ما در شرایط کنونی نیاز به آرامش دارد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات صورت گرفته در برابر تحرکات صورت گرفته از سوی دولت بحرین گفت: کمیسیون امنیت ملی در برابر این اقدامات موضع گرفته است و چندی پیش نیز بیانیه‌ای داد.
جامعه ما در شرایط کنونی نیاز به آرامش دارد نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی درباره اقدامات صورت گرفته در برابر تحرکات صورت گرفته از سوی دولت بحرین گفت: کمیسیون امنیت ملی در برابر این اقدامات موضع گرفته است و چندی پیش نیز بیانیه‌ای داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2074.jpg جامعه,ما,در,شرایط,کنونی,نیاز,به,آرامش,دارد Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "حسین ابراهیمی" همچنین در ادامه گفت وگو با خبرنگار "آوای خراسان جنوبی"، تصریح کرد: نمایندگان و مجلس هم در فرصت‌های مختلف در هفته گذشته مواضع محکمی داشته‌ و همه نمایندگان نیز در این ارتباط اظهار نظر کرده‌اند.

نماینده قائنات با اشاره به موضوع استعفای وزیر اطلاعات و اعلام موضع برخی سایت‌ها در این زمینه، گفت: اعتقاد ما بر این است که رئیس‌جمهور همه این نقشه‌ها را نقش بر آب خواهد کرد تا امید همه اختلاف بر انگیزها نقش بر آب شود.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به نامه نمایندگان به رئیس‌جمهور که هفته گذشته منتشر شد نیز تاکید کرد: هدف این نامه گوشزد کردن این مورد به رئیس‌جمهور بود که جامعه ما در شرایط کنونی نیاز به آرامش دارد و نباید این آرامش از بین برود. نمایندگان هم در این نامه از رئیس‌جمهور خواستند آنچه مورد خواست مقام معظم رهبری است مورد عمل قرار بگیرد.

همچنین رئیس کمیته تحقیق و تفحص از شورای‌عالی ایرانیان درباره بودجه مورد نیاز این شورا و محل تامین آن نیز خاطر نشان کرد: در حال حاضر کمیسیون تلفیق بودجه مورد نیاز این شورا را به‌طور کامل حذف کرده تا ببینیم که در چند روز آینده چه خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet