حلول ماه ربیع الاول
1390/02/05 16:44:49
سرویس سیاسی
لاریجانی در دیدار دبیرکل حزب فضیلت عراق:

ایران از هیچ کمکی برای وحدت ملی عراق دریغ نخواهد کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی راهبرد جمهوری اسلامی ایرانی در مورد عراق را تقویت و حفظ وحدت ملی، ایجاد دموکراسی پایدار و کمک به توسعه و آبادانی این کشور دانست و گفت: دولت و ملت ایران از هیچ کمکی در این راستا دریغ نخواهد کرد.
ایران از هیچ کمکی برای وحدت ملی عراق دریغ نخواهد کرد رئیس مجلس شورای اسلامی راهبرد جمهوری اسلامی ایرانی در مورد عراق را تقویت و حفظ وحدت ملی، ایجاد دموکراسی پایدار و کمک به توسعه و آبادانی این کشور دانست و گفت: دولت و ملت ایران از هیچ کمکی در این راستا دریغ نخواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/3857.jpg ایران,از,هیچ,کمکی,برای,وحدت,ملی,عراق,دریغ,نخواهد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علی لاریجانی" ظهر روز دوشنبه 5 اردیبهشت ماه وی در دیدار دبیرکل حزب فضیلت عراق با بیان اینکه دشمنان ملت عراق تلاش‌های فراوانی برای ایجاد تفرقه و اختلاف و آشفتگی سیاسی در این کشور کردند تاکید کرد: حفظ وحدت، انسجام و هشیاری در شرایط کنونی عراق از اهمیت بسیاری برخوردار است.

لاریجانی در ادامه اشغال عراق را موجب عقب افتادگی این کشور با وجود داشتن منابع غنی و ظرفیت‌های بالای انسانی- اقتصادی دانست.

رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه به شیعیان بحرین ظلم مضاعفی می‌شود افزود: حوادث بحرین نقطه سیاهی در کارنامه برخی کشورها است.

وی کشتار مردم مسلمان بحرین را رسوایی بزرگی برای مدعیان حقوق بشر در جهان امروز خواند.

در این دیدار همچنین "سیدهاشم‌ هاشمی" دبیرکل حزب فضیلت عراق با تاکید بر پیوندهای عمیق فرهنگی- مذهبی و برادری پایدار دو ملت ایران و عراق گفت: مناسبات برادرانه ایران و عراق منشاء خیر و برکت برای منطقه می‌باشد.

وی در ادامه با ارائه توضیحاتی پیرامون مواضع و دیدگاه‌های حزب فضیلت پیرامون مسائل مهم عراق و تاریخچه شکل‌گیری این حزب افزود: حزب فضیلت بر تحکیم و تقویت ائتلاف یک‌پارچه و گروه‌های شیعه عراقی تاکید دارد.

دبیرکل حزب فضیلت عراق در ادامه با اشاره به حوادث بحرین خاطرنشان ساخت: ‌حزب فضیلت اقدامات بسیاری برای کمک به مردم مسلمان بحرین و جلوگیری از کشتار آنها انجام داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet