شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/05 16:52:46
سرویس فراکسیون ها
در هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان صورت می‌گیرد:

بررسی انتخابات هیئت رئیسه مجلس پس از تصویب بودجه 90

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس از بررسی موضوع انتخابات هیئت رئیسه مجلس بعد از تصویب بودجه در این هیئت خبرداد.
بررسی انتخابات هیئت رئیسه مجلس پس از تصویب بودجه 90 عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس از بررسی موضوع انتخابات هیئت رئیسه مجلس بعد از تصویب بودجه در این هیئت خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/3803.jpg بررسی,انتخابات,هیئت,رئیسه,مجلس,پس,از,تصویب,بودجه,90 Icana

"ولی اسماعیلی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، راجع به جلسه هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان، گفت: تا بعد از بررسی و تصویب بودجه در صحن علنی مجلس، هیئت رئیسه فراکسیون جلسه‌ای نخواهد داشت.
نماینده گرمی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود که بررسی لایحه بودجه۹۰ تا آخر هفته آینده به پایان برسد که در این صورت جلسات علنی مجلس یک هفته تعطیل می‌شود و نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه می‌روند تا به امور آن مناطق رسیدگی کنند.
وی افزود: هفته اول بعد از تعطیلات، هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان جلسه خواهد داشت و تاریخ تشکیل شورای مرکزی را مشخص می‌کند تا این شورا نیز جهت تعیین زمان برگزاری مجمع عمومی تصمیم گیری کند. 

اسماعیلی درباره دستور کار جلسه آینده هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان، گفت: بررسی انتخابات هیئت رئیسه مجلس در دستورکار هیئت رئیسه فراکسیون خواهد بود.
وی ادامه داد: از آنجا که انتخابات هیئت رئیسه مجلس در‌‌ همان ایام یعنی ابتدای خردادماه برگزار می‌شود، مجمع عمومی راجع به نامزدهای خود در انتخابات یاد شده تصمیم گیری می‌کند.
انتخابات هیئت رئیسه مجلس خردادماه هر سال انجام می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet