ایام محرم 1398
1390/02/05 20:20:00
سرویس سیاسی
نماینده قائنات:

رهنمودهای رهبری همیشه باید مورد توجه قرار گیرد

نماینده قائنات با تاکید برمورد توجه قرار گرفتن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در همه موارد، خاطرنشان کرد: هرگونه جابه‌جایی در وزارتخانه‌هایی که وظایفشان در ارتباط مستقیم با وظایف قانونی رهبری است، باید پس از هماهنگی با مقام معظم رهبری صورت گیرد.
رهنمودهای رهبری همیشه باید مورد توجه قرار گیرد نماینده قائنات با تاکید برمورد توجه قرار گرفتن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در همه موارد، خاطرنشان کرد: هرگونه جابه‌جایی در وزارتخانه‌هایی که وظایفشان در ارتباط مستقیم با وظایف قانونی رهبری است، باید پس از هماهنگی با مقام معظم رهبری صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/392.jpg رهنمودهای,رهبری,همیشه,باید,مورد,توجه,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "موسی قربانی" با بیان این مطلب درباره مسائل پیش آمده پیرامون استعفای وزیر اطلاعات و حکم مقام معظم رهبری برای ادامه فعالیت وی در سمت خود، به خبرنگار "آوای خراسان جنوبی" گفت: برخی وزارتخانه‌ها هستند که وظایف آنها به‌طور مستقیم با وظایف قانونی رهبری مطابقت دارد که از همین‌رو رئیس‌جمهور و وزرای وزارتخانه‌های یاد شده باید در هماهنگی کامل با رهبری باشند.

نماینده قائنات در ادامه افزود: غیر از این، نکته مهم دیگر این است که رهنمودهای راهگشای مقام معظم رهبری باید همیشه مورد ‌توجه قرار بگیرد و بر این اساس اگر قرار است عزل و نصبی در چنین وزارتخانه‌هایی صورت بگیرد باید پس از هماهنگی با رهبری این امر انجام شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطر نشان کرد: اعتقاد داریم که رئیس‌جمهور فردی ولایت‌مدار است و از فرمایشات مقام معظم رهبری هم عدول نمی‌کند. البته برخی مسائل نیز در حاشیه‌های دولت اتفاق می‌افتد و افرادی که چنین کارهایی را انجام می‌دهند باید بدانند اینجا جایی نیست که بخواهند برای کشور تنش ایجاد کنند.

نماینده مردم قائنات درباره نامه 216 نفر از نمایندگان به رئیس‌جمهور درباره استعفای وزیر اطلاعات نیز تاکید کرد: این نامه نیز در ادامه مواردی بود که مطرح کردم. در حقیقت در کشور جمهوری اسلامی ایران هر کسی نمی‌تواند خود را یک جزیره فرض کرده و هر طور خواست عمل کند. نمایندگان هم در این نامه تاکید کردند پس از فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه کار وزیر اطلاعات مجلس هم از این موضوع حمایت می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet