خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/05 16:46:43
سرویس سیاسی
نماینده مردم نهبندان و سربیشه:

دستورات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه درباره ماجرای استعفای وزیر اطلاعات و دستور مقام معظم رهبری برای ادامه کار وی گفت: آنچه مسلم است این است که هر برنامه‌ای در نظام ما که مبتنی بر ولایت فقیه است باید مطابق فرمایشات رهبری باشد و در هر مقطعی دستورات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است که البته چنین امری وظیفه اصولگرایان را نیز سنگین‌تر می‌کند.
دستورات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است نماینده مردم نهبندان و سربیشه درباره ماجرای استعفای وزیر اطلاعات و دستور مقام معظم رهبری برای ادامه کار وی گفت: آنچه مسلم است این است که هر برنامه‌ای در نظام ما که مبتنی بر ولایت فقیه است باید مطابق فرمایشات رهبری باشد و در هر مقطعی دستورات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب است که البته چنین امری وظیفه اصولگرایان را نیز سنگین‌تر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/452.jpg دستورات,مقام,معظم,رهبری,فصل‌الخطاب,است Icana

"محمد رضا صابری"با بیان این مطلب به آوای خراسان جنوبی در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر هم امتحانی پیش آمده است که باید نسبت به آن خوشبین بود و نباید آن‌را به‌عنوان یک جریان انحرافی در کنار دولت تلقی کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: افرادی که چنین حدس و گمان‌هایی نیز نسبت به آنها وجود دارد باید خیلی سریع اعلام موضع کرده و به‌صورت شفاف نظرات خود را با مردم در میان بگذارند که اگر چنین امری محقق نشود، جای تأسف است.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه درباره نامه 216 نفر از نمایندگان به رئیس‌جمهور درباره استعفای وزیر اطلاعات نیز خاطر نشان کرد: این نامه به رئیس‌جمهور هم تاکید داشت که نباید از کنار فرمایشات مقام معظم رهبری به سادگی عبور کنیم. یعنی اگر مجلس با دولت همکاری می‌کند و اعتقاد داریم که دولت هم در خط رهبری است باید در عمل هم ببینیم، چراکه همه نهادها پیرو ولی فقیه هستند. ما نیز امیدواریم که مانند همیشه بتوانیم به بیانات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم. البته مجلس هم

در همه جریانات این‌چنینی نشان داده که به‌طور صددرصدی مطیع و پیرو ولایت فقیه است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet