خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/05 17:21:40
سرویس اجتماعی
صمد فدایی خبر داد:

جمع‌بندی نهایی تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نهایی شدن نتیجه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های زیرمجموعه تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.
جمع‌بندی نهایی تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از نهایی شدن نتیجه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های زیرمجموعه تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/479.jpg جمع‌بندی,نهایی,تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,تامین,اجتماعی,تا,پایان,اردیبهشت Icana

"صمد فدایی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهار داشت: با ارائه پاسخ‌های مکتوب مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت ماه به جمع بندی نهایی خواهد رسید.   

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: نامه ارسالی اعضای کمیته تحقیق و تفحص به مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی به دلیل وجود برخی ابهامات قانونی و مالی ارائه شده است.
نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای سلامی یادآورشد: احضارو تعیین ضرب الاجل اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های زیر مجموعه برای مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی به دلیل عدم اجرای قوانین و نیز وجود مباحث مالی و ابهاماتی است که در مجموعه شرکت‌های وابسته به تامین اجتماعی وجود دارد، تهیه شده است.
وی خاطرنشان کرد: به نظر اعضای هیئت تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و زیرمجموعه آن قانون شکنی‌های عدیده‌ای در این بخش صورت گرفته است که باید از سوی مسئولان به طور شفاف پاسخگویی شود.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: بحث دیگر سئوال اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به وجود برخی ابهامات مالی در سازمان تامین اجتماعی و شرکت‌های زیرمجموعه بازمی‌گردد.              
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet