هدر موبایل
1390/02/05 16:58:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_

واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به اظهارات اخیر دبیرکل اتحادیه عرب

زهره الهیان به اظهارات ضد‌ایرانی و ضد‌اسلامی اخیر عمرو موسی دبیرکل اتحادیه عرب واکنش‌ نشان‌ داد.‏
واکنش عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به اظهارات اخیر دبیرکل اتحادیه عرب زهره الهیان به اظهارات ضد‌ایرانی و ضد‌اسلامی اخیر عمرو موسی دبیرکل اتحادیه عرب واکنش‌ نشان‌ داد.‏ https://cdn.icana.ir/d/019/2127.jpg واکنش,عضو,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,به,اظهارات,اخیر,دبیرکل,اتحادیه,عرب Icana

زهره الهیان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس‌، اظهارات ضد‌ایرانی اسلامی عمرو موسی دبیرکل اتحادیه عرب‌ مبنی بر اینکه بادهای سهمگین و تغییر به جهان عرب محدود نخواهد شد و به‌زودی به سوی ایران وزیدن خواهد گرفت را احساسی، شتابزده و غیرمستدل دانست.

وی خطاب به دبیرکل اتحادیه عرب که از انقلاب‌های مردمی منطقه به عنوان بادهای سهمگین یاد کرده است، گفت: اینکه شما تحولات منطقه را به بادهای سهمگین تشبیه می‌کنید، نشانگر این است که انقلاب‌های مردمی را مثبت نمی‌دانید و این برخلاف ادعاهای دموکراسی‌ خواهی شما و آمریکایی‌‌هاست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه انقلاب اسلامی از پشتوانه مردمی برخوردار است و یک نظام مردمی در برابر هیچ بادی شکست نمی‌خورد، افزود: بیش از 30 سال از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد و روز به روز از حمایت مردمی بیشتری برخوردار می‌شود اما در برخی کشورهای منطقه، حاکمان به جای احترام گذاشتن به مردم خود، مطیع آمریکا و انگلیس شده‌اند.

الهیان با بیان اینکه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران در فتنه 88 کرده‌اند، خاطرنشان کرد: همه دنیا دیدند که ملت ایران با حمایت از نظام اسلامی توطئه تمامی دشمنان انقلاب را خنثی کردند.

به گزارش‌ فارس، عمرو موسی دبیرکل اتحادیه عرب‌ در گفت‌وگویی که با روزنامه فرانسوی لوفیگارو داشت، بدون اشاره به سرکوب ‌مسلمانان بحرینی توسط نیروهای آل‌سعود، مدعی شده بود که "بادهای سهمگین تغییر به جهان عرب محدود نخواهد شد و به زودی به سوی ایران وزیدن خواهد گرفت. "

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet