هدر موبایل
1390/02/05 17:01:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری با اشاره به طرح تشکیل دولت فلسطینی:‏

طرح محمود عباس، در جهت اهداف رژیم صهیونیستی است ‏

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، طرح تشکیل دولت موقت فلسطینی که قرار است به سازمان ملل ارایه ‏شود را در جهت اهداف رژیم صهیونیستی برشمرد‎. ‎
طرح محمود عباس، در جهت اهداف رژیم صهیونیستی است ‏ یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، طرح تشکیل دولت موقت فلسطینی که قرار است به سازمان ملل ارایه ‏شود را در جهت اهداف رژیم صهیونیستی برشمرد‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/3570.jpg طرح,محمود,عباس،,در,جهت,اهداف,رژیم,صهیونیستی,است,‏ Icana

پرویز سروری، نماینده تهران در مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح محمود عباس در مورد تشکیل دولت فلسطینی که قرار است به سازمان ملل متحد ارجاع شود و آمریکایی‌ها نیز با آن مخالفت کرده‌اند، تصریح کرد: این اقدام در جهت منافع صهیونیست‌هاست، ضمن اینکه دولت قانونی دولت اسماعیل هنیه است و محمود عباس به صورت قانونی رییس‌جمهور باقیمانده و مشروعیت لازم را ندارد.

وی با یادآوری این نکته که این طرح هیچ توجهی به موضوع آوارگان فلسطینی نکرده است، افزود: این طرح در راستای آرزوی دیرینه اسرائیلی‌هاست که می‌خواهند مسئله آوارگان فلسطینی را پاک کنند.

به گفته این نماینده مجلس شورای اسلامی، صهیونیست‌ها قصد دارند با دادن یک امتیاز کوچک امنیت خود را برقرار کنند و به اعتراضات پاسخ دهند.

سروری همچنین این مقوله را رسمیت دادن به بحث تجاوز و تایید آن توسط سازمان ملل ارزیابی کرد و افزود: مردم فلسطین آواره شده‌اند و از حقوق خود نیز نمی‌توانند استفاده کنند و امروز نیز شاهدیم که آمریکایی‌ها با جنگ زرگری بدنبال آن هستند که فلسطینی‌ها به حداقل‌ها تن دهند و اسرائیل نجات یابد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، همچنین با بیان اینکه اگر فرض کنیم این اقدام از سوی آمریکا به صورت واقعی صورت می‌گیرد، باز هم به ضرر فلسطینیان است، افزود: در این صورت باید به محمود عباس گفت که چقدر ذلیل شده‌ای که پس از سال‌ها سازش آمریکایی‌ها حاضر به دادن منافع حداقلی شما نیز نیستند.

وی با تاکید بر تبدیل رویکرد مذاکره به رویکرد مبارزه، خاطر نشان کرد: منافع ملت فلسطین از لوله‌های مسلسل می‌گذرد و باید مقاومت کرد و طرح‌های سازشکارانه پاسخگو نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet