هدر موبایل
1390/02/05 17:08:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون بهداشت:‏

کمیسیون منتظر گزارش وزارت بهداشت درباره رها کردن دو بیمار در حاشیه اتوبان است ‏

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رها کردن دو بیمار با شائبه نداشتن پول در کشتزارهای ‏اطراف تهران واقعا منطقی نیست، گفت: چطور یک آدم به خود اجازه می‌دهد چنین برخوردی با یک بیمار داشته باشد‎. ‎
کمیسیون منتظر گزارش وزارت بهداشت درباره رها کردن دو بیمار در حاشیه اتوبان است ‏ رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رها کردن دو بیمار با شائبه نداشتن پول در کشتزارهای ‏اطراف تهران واقعا منطقی نیست، گفت: چطور یک آدم به خود اجازه می‌دهد چنین برخوردی با یک بیمار داشته باشد‎. ‎ https://cdn.icana.ir/d/019/1057.jpg کمیسیون,منتظر,گزارش,وزارت,بهداشت,درباره,رها,کردن,دو,بیمار,در,حاشیه,اتوبان,است,‏ Icana

حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر که کمیسیون منتظر گزارش جامع وزارت بهداشت است، تصریح کرد: اگر گزارش وزارت بهداشت قانع کننده نباشد یقینا کمیسیون بهداشت از روش‌های دیگری موضوع را پیگیری می‌کند تا در صورت اثبات تخلف با عاملان برخورد جدی صورت گیرد.

نماینده مردم زاهدان در خانه ملت در خاتمه با تاکید بر اینکه مصوبات بسیاری برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی در مجلس تبدیل به قانون شده است، گفت: کمیسیون منتظر نتایج تحقیقات وزارت بهداشت در خصوص این حادثه است.

وی افزود: اگر تخلف واقعا صورت گرفته باشد باید اشد مجازات برای عاملان در نظر گرفته شود چراکه با هیچ منطقی سازگار نیست که بیماری که احتیاج به درمان دارد در بیابان رها شود، اگر درمان این بیماران به اتمام رسیده و جایی ندارند باید به مراکز حمایتی نظیر کمیته امداد، بهزیستی یا خانه سالمندان منتقل شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet