ایام محرم 1398
1390/02/05 21:02:00
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

دولت هیچ ردیف مستقلی برای اجرای بیمه زنان خانه دار در بودجه 90 لحاظ نکرده است

نماینده مردم بندرعباس،قشم، حاجی اباد و ابوموسی در مجلس گفت: دولت هیچ ردیف مستقلی برای اجرای بیمه زنان خانه دار در بودجه سال ۹۰ لحاظ نکرده است .
دولت هیچ ردیف مستقلی برای اجرای بیمه زنان خانه دار در بودجه 90 لحاظ نکرده است نماینده مردم بندرعباس،قشم، حاجی اباد و ابوموسی در مجلس گفت: دولت هیچ ردیف مستقلی برای اجرای بیمه زنان خانه دار در بودجه سال 90 لحاظ نکرده است . https://cdn.icana.ir/d/019/3538.jpg دولت,هیچ,ردیف,مستقلی,برای,اجرای,بیمه,زنان,خانه,دار,در,بودجه,90,لحاظ,نکرده,است Icana

"مصطفی ذوالقدر "در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت ( www. icana.ir) اظهار داشت: وزارت رفاه و تامین اجتماعی اگر معتقد به اجرایی شدن   بیمه شدن زنان خانه دار است باید این موضوع را به عنوان یک اولویت در بودجه 1390 لحاظ می کرد.
وی خاطرنشان کرد:اجرایی شدن بیمه زنان خانه دار نیازمند برخی الزامات از جمله تامین شدن منابع مالی در بودجه ,ارائه لایحه توسط وزارت رفاه و تامین اجتماعی و مصوبه مجلس است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:وزیر رفاه و تامین اجتماعی نباید تنها اجرایی شدن بیمه زنان خانه دار را منوط به مصوبه مجلس بداند.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وی یادآورشد مصوبه های مجلس اگر منبع مالی آنها تامین نشده باشد مورد ایراد شورای نگهبان قرار خواهند گرفت .
ذوالقدر خاطرنشان کرد:وزیر رفاه و تامین اجتماعی اگر اعتقاد دارد بیمه زنان خانه دار لازم است در کشور اجرایی شود می تواند این موضوع را در قالب یک لایحه به مجلس تقدیم کند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:نمایندگان مردم در خانه ملت از موضوع هایی که موجب استقرار عدالت اجتماعی و آرامش در جامعه در چارچوب قانون شود استقبال می کنند. 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet