ایام محرم 1398
1390/02/09 07:14:00
سرویس اقتصادی
تأکید کعبی بر استفاده از همه ظرفیت‌ها برای توسعه میادین مشترک

وابستگی بهره‌برداران نفت و گاز، شتاب توسعه را کاهش می‌دهد

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که وزارت نفت از تمام ظرفیت‌های خود برای توسعه میدان‌های مشترک نفتی و گازی استفاده نکرده است، گفت: شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز از نظر تصمیم‌گیری و مدیریت به سازمان‌های بالادستی وزارت نفت وابسته هستند.
وابستگی بهره‌برداران نفت و گاز، شتاب توسعه را کاهش می‌دهد نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان این که وزارت نفت از تمام ظرفیت‌های خود برای توسعه میدان‌های مشترک نفتی و گازی استفاده نکرده است، گفت: شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز از نظر تصمیم‌گیری و مدیریت به سازمان‌های بالادستی وزارت نفت وابسته هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/3880.jpg وابستگی,بهره‌برداران,نفت,و,گاز،,شتاب,توسعه,را,کاهش,می‌دهد Icana

"عبدالله کعبی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز نقش بسیار مهمی در زمینه تولید صیانتی نفت و گاز در صنعت نفت کشور دارند، تصریح کرد: مسئولان صنعت نفت کشور باید با برنامه‌ریزی دقیق از دشوار شدن شرایط برداشت نفت و گاز از میدان‌های تحت مدیریت شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز جلوگیری کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که وزارت نفت با توسعه این شرکت‌ها جایگاه صنعت نفت ایران را در مجامع بین‌المللی ارتقا دهد، اظهار کرد: وزارت نفت با توسعه شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز می‌تواند این نیاز جامعه جهانی را برطرف کند.

کعبی با بیان این که میدان‌های نفتی و گازی فراوانی در ایران وجود دارد و روزانه هم بر تعداد آنها افزوده می‌شود، گفت: وزارت نفت با توسعه مناسب این میدان‌ها، تأثیر زیادی در توسعه و ارتقای جایگاه صنعت نفت ایران در مجامع بین‌المللی می‌گذارد.

وی ادامه داد: وزارت نفت از تمام ظرفیت‌های ایران در زمینه توسعه میدان‌های مشترک نفتی و گازی استفاده نکرده است.

کعبی افزود: شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز از نظر تصمیم‌گیری و مدیریت به سازمان‌های بالادستی وزارت نفت وابسته هستند.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال در حوزه نفت و گاز باید در راستای توسعه شرکت‌های بهره‌بردار نفت و گاز همکاری مناسبی با هم داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet