خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/05 18:07:24
سرویس اقتصادی
محمدکریم عابدی:

مردم طبس هرگز آب تصفیه شده نداشته‌اند

نماینده مردم طبس در مجلس گفت: مردم طبس، سال‌ها است از نعمت آب تصفیه شده محروم هستند و متأسفانه، قول‌های مسئولان در این زمینه، هنوز هم به بار ننشسته است.
مردم طبس هرگز آب تصفیه شده نداشته‌اند نماینده مردم طبس در مجلس گفت: مردم طبس، سال‌ها است از نعمت آب تصفیه شده محروم هستند و متأسفانه، قول‌های مسئولان در این زمینه، هنوز هم به بار ننشسته است. https://cdn.icana.ir/d/019/3257.jpg مردم,طبس,هرگز,آب,تصفیه,شده,نداشته‌اند Icana

"محمدکریم عابدی" در گفت و گو با نشریه بشارت افزود: در هنگام حضور در حوزه انتخابیه به همراه مدیر آب منطقه‌ای (آبفای استان) از طرح تصفیه‌خانه آب طبس بازدید کردیم.

نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه، این تصفیه‌خانه به علت سوء مدیریت مسئول سابق آبفای استان و پیگیری نکردن به موقع، نزدیک به یک سال و نیم از زمان‌بندی خود عقب است؛ البته 85 درصد این طرح اجرا شده و 15 درصد آن باقی مانده که در این بازدید، تدابیری اندیشیده شد تا از جناب وزیر، دستور ویژه‌ای گرفته شود و این طرح تا اوایل تابستان آینده به بهره‌برداری برسد.

عابدی با اشاره به وعده‌های وزیر نیرو در این زمینه افزود: البته آقای وزیر قول افتتاح این طرح تا دهه فجر را داده بودند، ولی ما در این بازدید دریافتیم که این کار، شدنی نیست و امیدواریم عقب افتادگی این طرح مهم ـ که نزدیک 90 میلیارد ریال برای تکمیل آن پیش‌بینی شده بود و 17 میلیارد ریال دیگر برای پایان آن لازم است ـ به‌زودی جبران شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet