هدر موبایل
1390/02/09 12:31:48
سرویس استان ها
نماینده اسد آباد:

افتتاح کارخانه ذوب آهن اسدآباد 500 شغل ایجاد می‌کند

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح کارخانه ذوب آهن در اسداباد می توانیم حدود۲۰۰نفر را بطور مستقیم و۳۰۰نفر را در بطورغیر مستقیم استخدام کنیم.
افتتاح کارخانه ذوب آهن اسدآباد 500 شغل ایجاد می‌کند نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با افتتاح کارخانه ذوب آهن در اسداباد می توانیم حدود200نفر را بطور مستقیم و300نفر را در بطورغیر مستقیم استخدام کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/1015.jpg افتتاح,کارخانه,ذوب,آهن,اسدآباد,500,,شغل,ایجاد,می‌کند Icana

"اکبر رنجبر زاده " در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، اظهار داشت: احداث کارخانه ذوب آهن اسد آباد بیش از 15 سال است که اجرایی شده، ولی در حال حاضر با سرعت بخشیدن به این پروژه این پروژه تا 50 روز دیگرافتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه با افتتاح این کارخانه زمینه اشتغال‌زایی برای جوانان این منطقه فراهم می‌شود، خاطرنشان ساخت: با افتتاح کارخانه ذوب آهن می توانیم حدود 200 نفر را بطور مستقیم و 300 نفر را نیز بطورغیرمستقیم در مشاغل جانبی نظیر حمل ونقل و کادر و رستوران استخدام کنیم.

نماینده اسد آباد درمجلس شورای اسلامی طرح صنعتی پتروشیمی و دو طرح فلز و دو طرح شیمی و صنایع پایین دستی را ازمصوبات سفرهای استانی دولت به همدان برشمرد که هنوزاجرایی نشده‌اند.

رنجبرزاده همچنین از احداث مجوعه ورزشی بانوان و جاده کنارگذراسدآباد وبهسازی وگازرسانی به روستاها در این منطقه به عنوان پروژه‌هایی یاد کرد که اجرای آنها جهش خوبی داشته و در عین حال یادآور شد: هم‌اکنون 50 درصد روستاهای اسدآباد از نعمت گاز محروم هستند و امیدواریم با روند رو به جلوی فعلی اجرای پروژه‌ها، هرچه سریع‌تر به تمامی روستاها گازرسانی شود.

وی همچنین تاکید کرد: با ید سرعت عمل در امر بهسازی روستاها بالاتربرود واقدمات عمرانی نظیر جدول‌گذاری و آسفالت کوچه‌ها وسرو سامان دادن به وضعیت فاضلاب روستایی که کوچه‌های روستا را تبدیل به معابرغیر بهداشتی کرده است هر چه سریع‌تر انجام شود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet