هدر موبایل
1390/02/07 08:26:00
سرویس اجتماعی
نماینده مردم بروجن:

کمیسیون اجتماعی نگران وضعیت سازمان تامین اجتماعی است

سیروس برنابلداجی در یادداشتی که در نشریه زردکوه منتشر شده است، اعلام کرده که کمیسیون اجتماعی نگران وضعیت سازمان تامین اجتماعی است.
کمیسیون اجتماعی نگران وضعیت سازمان تامین اجتماعی است سیروس برنابلداجی در یادداشتی که در نشریه زردکوه منتشر شده است، اعلام کرده که کمیسیون اجتماعی نگران وضعیت سازمان تامین اجتماعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/3965.jpg کمیسیون,اجتماعی,نگران,وضعیت,سازمان,تامین,اجتماعی,است Icana

کمیسیون اجتماعی این روزها به طور جدی پیگیر تعیین تکلیف لایحه مهم ایثارگران است که هم‌اکنون در مجمع تشخیص مصلحت نظام به سر می‌برد. 

نظارت کارآمدتر وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی و رفاه و تامین اجتماعی به چگونگی اجرای قانون بیمه قالیبافان و نیز قانون کارگران فصلی که بخشی از گروه‌های هدف (مردم) نسبت به شیوه اجرای آن شکایت‌هایی دارند، از جمله مواردی است که کمیسیون در دستور کار دارد.

ضمن اینکه نتایج به دست آمده در هیات تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی که هنوز گزارش آن نهایی نشده است، مبین آن است که برخی از زیرمجموعه‌های این سازمان وضعیت نگران‌کننده‌ای دارد و می‌طلبد که هم دولت به‌خصوص رئیس‌جمهور و هم مجلس برای جلوگیری از خسارات و آسیب‌های بیشتر که اقشار آسیب‌پذیر بیمه شده و همین‌طور مستمری‌بگیران را تهدید می‌کند، وارد عمل شده و این موضوع را مورد توجه جدی قرار داده و برای تجدیدنظر احتمالی در قوانین و شیوه‌های مربوطه و مدیریت آنها و در یک کلام واگذاری مدیریت آن به صاحبان آن یعنی مردم اقدامات لازم صورت گیرد. در غیر این صورت بدون تردید در سال‌های آینده سازمان تامین اجتماعی و برخی از زیرمجموعه‌های آن دچار ورشکستگی خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet