هدر موبایل
1390/02/06 14:48:44
سرویس سیاسی
فولادگر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری:

زمانی که طرحی به صورت قانون درآمد لازم‌الاجرا است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این که همکاری و تعامل صمیمانه بین دولت و مجلس همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است گفت: به منظور دستیابی به خواست رهبری لازم است تا ملاحظات بیشتری از دو طرف در دستور کار قرار گیرد.
زمانی که طرحی به صورت قانون درآمد لازم‌الاجرا است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان این که همکاری و تعامل صمیمانه بین دولت و مجلس همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است گفت: به منظور دستیابی به خواست رهبری لازم است تا ملاحظات بیشتری از دو طرف در دستور کار قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/979.jpg زمانی,که,طرحی,به,صورت,قانون,درآمد,لازم‌الاجرا,است Icana

حمید رضا فولادگر در گفت و گو با خانه ملت(www.icana.ir)، با بیان این که در راستای تحقق فرامین رهبری مجلس و دولت باید همکاری بیشتری داشته باشند افزود: در این راستا مجلس باید در تصویب طرح­ها ملاحظات اجرایی دولت را در نظر بگیرد و  دولت هم خود را ملزم به اجرای قانون مصوب مجلس بداند.

نماینده مردم اصفهان در ادامه تصریح کرد: با در نظر گرفتن تمام ملاحظات از سوی مجلس، اما زمانی که طرحی به صورت قانون در آمد باید از سوی دولت لازم‌الاجرا باشد، مگر این که لایحه ای از سوی دولت به مجلس ارائه شود.

فولادگر با ابراز امیدواری از این که تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس  بتواند زمینه بهتری برای تعامل بین مسئولان در مجلس و دولت فراهم کند، گفت: مجلس همواره و در همه امور تمام تلاش خود را برای لحاظ کردن نظر دولت در مصوبات لحاظ کرده است.

وی  مراحل تصویب بودجه در کمیسیون تلفیق را مصداق همکاری مجلس با دولت عنوان کرد و افزود: جزء، جزء مراحل تصویب بودجه در کمیسیون تلفیق با نظر نماینده دولت پیش رفته است.

فولادگر در پایان با بیان این که در بسیاری موارد همکاری صمیمانه بین دولت و مجلس دیده شده است، گفت: نه تنها در تصویب بودجه، بلکه در مصوبات کمیسیون‌ها هم نظرات نماینده دولت همواره در نظر گرفته شده است.  

مقام معظم رهبری روز دوشنبه در دیدار با اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس بر لزوم اجرایی شدن قوانین مصوب مجلس تأکید کردند و فرمودند: مصوبه‌های مجلس به عنوان قانون، به‌طور قطع مورد حمایت رهبری است و قانون هم باید عمل شود؛ مجلس هم در مصوبات باید نیازهای دولت را در نظر قرار دهد.     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet