ایام محرم 1398
1390/02/05 20:25:05
سرویس استان ها
یوسف قاسمی گولک:

100 روستای حوالی لاهیجان آب شرب ندارند

نماینده سیاهکل و لاهیجان با تشریح وضعیت نابه‌سامان آب‌رسانی به مردم ۱۰۰ روستای حوزه انتخابیه خود، هشدار داد: اگر وضعیت به همین منوال پیش برود اوضاع بهداشتی مردم منطقه به خطر می‌افتد.
100 روستای حوالی لاهیجان آب شرب ندارند نماینده سیاهکل و لاهیجان با تشریح وضعیت نابه‌سامان آب‌رسانی به مردم 100 روستای حوزه انتخابیه خود، هشدار داد: اگر وضعیت به همین منوال پیش برود اوضاع بهداشتی مردم منطقه به خطر می‌افتد. https://cdn.icana.ir/d/019/3038.jpg 100,روستای,حوالی,لاهیجان,آب,شرب,ندارند Icana

"یوسف قاسمی گولک" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: متأسفانه با وجود نابه‌سامانی‌های فراوان در زمینه وضعیت آب‌رسانی به صد روستای حومه شهرستان لاهیجان و سیاهکل کسی پیگیر رسیدگی به وضعیت روستاییان نیست.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که هم اکنون آب به سختی به روستاییان می‌رسد، تشریح کرد: در مناطق کوهستانی از چاه‌های آب و در سایر مناطق آب با تانکر جابه‌جا و استفاده شده است.

وی با انتقاد از عدم تحقق اعتبارات پروژه‌های عمرانی در حوزه انتخابیه‌اش اظهار کرد: در زمینه پروژه‌های آب‌رسانی به روستاهای لاهیجان و سیاهکل هم اعتبار چندانی در نظر گرفته نشد و همان هم تحقق پیدا نکرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر این که وضعیت بهداشتی مردم در حوزه انتخابیه‌اش با ادامه این شرلیط  با خطر جدی روبه‌رو می‌شود، تأکید کرد: سلامت مردم در گرو عملکرد وزارت نیرو است.

"یوسف قاسمی گولک" همچنین در تذکری کتبی در روز دوشنبه (پنجم اردیبهشت) به وزیر نیرو، تأمین آب شرب منطقه را با صدور دستوری از سوی او خواستار شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet