هدر موبایل
1390/02/06 09:23:40
سرویس صحن
کامران طی تذکر شفاهی:

پروژه‌های درج شده در گزارش تلفیق در کمیسیون رای نیاورده است

نماینده اصفهان در تذکر شفاهی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه ۹۰ را دارای اشکال خواندو گفت: در گزارش کمیسیون تلفیق پروژه‌هایی درج شده است که در تلفیق رای نیاورده است.
پروژه‌های درج شده در گزارش تلفیق در کمیسیون رای نیاورده است نماینده اصفهان در تذکر شفاهی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 90 را دارای اشکال خواندو گفت: در گزارش کمیسیون تلفیق پروژه‌هایی درج شده است که در تلفیق رای نیاورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/949.jpg پروژه‌های,درج,شده,در,گزارش,تلفیق,در,کمیسیون,رای,نیاورده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "حسن کامران" در جلسه علنی امروز مجلس سه‌شنبه (6 اردیبهشت)، طی تذکر شفاهی گفت: گزارش کمیسیون تلفیق اشکال دارد چون پروژه‌هایی در آن درج شده است که در تلفیق رای نیاورده است.

نماینده اصفهان تصریح کرد: پروژه‌های یادشده رای دوسوم می‌خواست که آن را کسب نکرد. ضمن آنکه جدول 1500 میلیارد تومانی نیز که در گزارش آمده، رای نمایندگان را نگرفت.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کامران گفت: جدول 1500 میلیارد تومانی در ضمیمه خواهد آمد چون کمیسیون تلفیق کارش تمام نشده و در ادامه کار آن را تصویب می‌کند.

رییس مجلس درباره پروژه‌های مورد اشاره کامران نیز گفت: این موارد نیز بررسی می‌شود اگر صحت داشته باشد اصلاح خواهد شد، آنچه در تلفیق تصویب شده باید در گزارش تلفیق درج می‌شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet