ایام محرم 1398
1390/02/06 09:24:00
سرویس صحن
توکلی در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90:

لایحه بودجه 90، به هم ریخته‌تر از سال‌های گذشته است

احمد توکلی لایحه بودجه ۹۰ را لایحه ای در هم ریخته عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: اگرچه کمیسیون تلفیق برخی از ضعفها را کم کرد؛ اما برخی گرایش های موجود در کمیسیون بر عیوب لایحه افزود.
لایحه بودجه 90، به هم ریخته‌تر از سال‌های گذشته است احمد توکلی لایحه بودجه 90 را لایحه ای در هم ریخته عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: اگرچه کمیسیون تلفیق برخی از ضعفها را کم کرد؛ اما برخی گرایش های موجود در کمیسیون بر عیوب لایحه افزود. https://cdn.icana.ir/d/019/189.jpg لایحه,بودجه,90،,به,هم,ریخته‌تر,از,سال‌های,گذشته,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "احمد توکلی" در جلسه علنی صبح امروز مجلس - سه شنبه 6 اردیبهشت - و در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90، اظهار کرد: لایحه دولت در هم ریخته‌تر از پیش، بیش از گذشته اختیارات قوه مقننه را می کاست و برای اقتصاد ملی زیان بارتر بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان این که کمیسیون تلفیق نه انگیزه کافی برای اصلاح داشت و نه وقت مناسب، گفت: گرچه این کمیسیون برخی از ضعفها را کم کرد اما برخی گرایش‌های موجود در کمیسیون بر عیوب لایحه افزود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: طبق اصل 52 تهیه لایحه به دست دولت و رسیدگی و تصویب مجلس باید طبق قانون انجام شود، مثلا ماده 215 برنامه پنجم توسعه الزام می کند که هر طرح جدیدی که بخواهد در بودجه بیاید باید تمام اعتبارش مورد تامین باشد و دوره اجرایش معلوم باشد و اعتبار سال اول آن کمتر از متوسط سالانه کل اعتبار لازم نباشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet