ایام محرم 1398
1390/02/06 11:32:43
سرویس اجتماعی
نائب رئیس فراکسیون فرهنگیان مطرح کرد:

بررسی سند آموزش و پرورش در فراکسیون فرهنگیان

نائب رئیس فراکسیون فرهنگیان در رابطه با برنامه‌های این فراکسیون در سال ۹۰، گفت: بررسی سند آموزش و پرورش که اخیرا در این وزارتخانه به تصویب رسیده از جمله اولویت‌های این فراکسیون در سال ۹۰ است.
بررسی سند آموزش و پرورش در فراکسیون فرهنگیان نائب رئیس فراکسیون فرهنگیان در رابطه با برنامه‌های این فراکسیون در سال 90، گفت: بررسی سند آموزش و پرورش که اخیرا در این وزارتخانه به تصویب رسیده از جمله اولویت‌های این فراکسیون در سال 90 است. https://cdn.icana.ir/d/019/2224.jpg بررسی,سند,آموزش,و,پرورش,در,فراکسیون,فرهنگیان Icana

"بهروز جعفری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، اظهار کرد: وزیر آموزش و پرورش با حضور در جلسه فراکسیون فرهنگیان در رابطه با سند آموزش وپرورش توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آخرین جلسه این شورا در سال 89 نیز با حضور حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش با محور بررسی بودجه سال 90 این وزارتخانه، برگزار شد، در این جلسه همچنین عملکرد این وزارتخانه مثبت ارزیابی شد.

وی با بیان این که بودجه در نظر گرفته شده با توجه به کل بودجه مناسب است، ادامه داد: برخی موارد همچون افزایش 150 هزار تومانی پایه حقوق معلمان استخدامی جدید مورد نظر فراکسیون بود که در بودجه لحاظ نشده وما پیگیراین مساله هستیم و امیدواریم این مشکل حل شود.

جعفری در رابطه با اولویت‌های این فراکسیون در سال 90 گفت: با وجود اینکه در سال 90 این فراکسیون جلسه‌ای را برگزار نکرده واعلام هم نشده که این جلسات چه زمانی برگزارخواهد شد، اما فراکسیون فرهنگیان اولویت‌های خود را تعیین کرده است.

دبیر کمیسیون فرهنگی افزود: ارزیابی مجتمع‌های آموزشی در حال ساخت، بررسی معاونت پرورشی این وزراتخانه که با سبک و سیاق جدید در حال اجراست از جمله اولویت‌های این سازمان است.

وی تاکید کرد: همچنین بررسی سند آموزش و پرورش که اخیرا در این وزارتخانه به تصویب رسیده از دیگر موارد مهمی است که در فراکسیون فرهنگیان بررسی می‌شود تا در نهایت تمامی تصمیم‌ها به کیفیت نظام آموزشی کشور منجر شود.

فراکسیون فرهنگیان در مجلس هشتم ۱۶۰عضو فعال دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet