هدر موبایل
1390/02/06 10:03:00
سرویس صحن
کامران در موافقت با لایحه بودجه 90:

رد کلی لایحه بودجه سابقه ندارد

نماینده مردم اصفهان در موافقت با کلیات لایحه بودجه ۹۰، گفت: رد کلی لایحه بودجه سالیانه تاکنون سابقه نداشته است.
رد کلی لایحه بودجه سابقه ندارد نماینده مردم اصفهان در موافقت با کلیات لایحه بودجه 90، گفت: رد کلی لایحه بودجه سالیانه تاکنون سابقه نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/949.jpg رد,کلی,لایحه,بودجه,سابقه,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "حسن کامران دستجردی" به‌عنوان موافق کلیات لایحه بودجه 90 در جلسه علنی امروز سه‌شنبه (6اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی، گفت: لایحه بودجه 90 ممکن است مشکلاتی داشته باشد، در این صورت نمایندگان این امکان را دارند که در زمان بررسی جزئیات، پیشنهادهای خود را بیان کنند.

نماینده مردم اصفهان با تاکید بر این موضوع که نمایندگان باید کلیات را تصویب کنند، افزود: نمایندگان می‌توانند با بیان پیشنهادهای خود، در صورت لزوم نسبت به حذف بخش‌هایی از لایحه بودجه اقدام کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تصریح کرد: طبیعی است که اجرای پروژه‌های دولت هر چه بیشتر به تعویق بیفتد، شاهد بروز هزینه‌های بیشتری هستیم، بنابراین باید برای رفع این مشکل چاره‌ای اندیشید، چون به نفع کشور است.

وی با بیان این نکته که نمایندگان باید در صحن نسبت به لایحه بودجه 90 به شفاف‌سازی بپردازند، گفت: آب‌های مرزی ساماندهی آب‌های مرزی، رفع مشکل بیمه در سطوح مختلف از جمله مباحثی هستند که در لایحه بودجه 90 به آن توجه شده است.

کامران افزود: در واگذاری شرکت‌ها براساس اصل 44 باید تلاش کرد تا ناحقی صورت نگیرد و به حقوق افراد توجه شود.

نماینده مردم اصفهان در پایان به بحث رابطه مالی نفت با دولت اشاره کرد و گفت: در رابطه با این موضوع به دولت گفته شده تا پول را به خزانه بریزد و برای گسترش پالایشگاه‌ها و بهره‌برداری از میادین نفتی به خوبی اقدام کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet