ایام محرم 1398
1390/02/06 10:17:00
سرویس صحن
عباسی در موافقت با کلیات بودجه 90:

به دولت کمک شود تا بتواند مشکل بیکاری کشور را برطرف کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان این که گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه ۹۰ نقاط مثبتی دارد، گفت: به دولت دست یاری دهیم تا بتواند مشکل بیکاری کشور را برطرف کند.
به دولت کمک شود تا بتواند مشکل بیکاری کشور را برطرف کند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان این که گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه 90 نقاط مثبتی دارد، گفت: به دولت دست یاری دهیم تا بتواند مشکل بیکاری کشور را برطرف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2402.jpg به,دولت,کمک,شود,تا,بتواند,مشکل,بیکاری,کشور,را,برطرف,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir) "اسدالله عباسی" در جلسه علنی امروز سه شنبه - 6 اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات لایحه بودجه 90، گفت: یکی از ویژگی های بودجه سال 90 آن است که بر مبنای سال اول برنامه توسعه تدوین شده است.

نماینده مردم تالش و املش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتبارات مدنظر گرفته شده در این بودجه به خصوص اعتبار عمرانی با نگاه عدالت محوری و عدالت فرهنگی جهش پیدا کرده است.

به گفته این نماینده، اعتبارهای عمرانی برای تامین بودجه پروژه های نیمه تمام مصوبه استانی و غیراستانی لحاظ شده است.

عباسی گفت: 47 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار عمرانی در سال 90 به علت کاهش زمان اجرای پروژه ها و سرعت بخشی به اتمام عملیات عمرانی آنهاست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات، افزود: کاهش فاصله طبقاتی در جامعه با برنامه ریزی درستی در بودجه و اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به خوبی صورت می گیرد.

این نماینده تاکید کرد: اجرای این قانون در گزارش تلفیق بودجه و لایحه دولت شفاف و ابهامی در این باره وجود ندارد.

این موافق گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه سال 90، ادامه داد: از نقاط قوت این گزارش توجه به بخش کشاورزی، آبیاری و زهکشی است.

عباسی تصریح کرد: یکی از مهمترین مشکلات کشاورزان شبکه آبیاری و سیستم آبیاری است که با اعتبار 6 هزار میلیارد تومانی در بودجه به خوبی می توان این معضلات را کاهش داد.

نماینده مردم تالش، تاکید کرد: تایید گزارش بودجه سال 90 که از سوی کمیسیون تلفیق ارائه شده،  مشکلاتی داشته باشد، اما باید با همفکری نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنیم.

عباسی گفت: ایجاد 2 میلیون و 500 هزار شغل باید حتما صورت گیرد، زیرا تا سال 92 ما با یک میلیون و 200 هزار افزایش بیکاری مواجه خواهیم بود پس کمک کنید تا دولت بتواند این معضل را در سال 90 رفع کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ادامه داد: تحت پوشش قرار دادن 2 میلیون نفر از کارگران و رانندگان وسایل حمل و نقل عمومی از نقاط قوت بودجه سال 90 است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet