خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/06 10:43:52
سرویس صحن
لاریجانی در پاسخ به اخطار لطفی آشتیانی:

در صورت عدم تعادل در لایحه بودجه، پیشنهاد اصلاح بدهید

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ضمن بررسی جزئیات لایحه بودجه می‌توانید در صورت مشاهده عدم تعادل پیشنهاد اصلاح بدهید.
در صورت عدم تعادل در لایحه بودجه، پیشنهاد اصلاح بدهید رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ضمن بررسی جزئیات لایحه بودجه می‌توانید در صورت مشاهده عدم تعادل پیشنهاد اصلاح بدهید. https://cdn.icana.ir/d/019/2735.jpg در,صورت,عدم,تعادل,در,لایحه,بودجه،,پیشنهاد,اصلاح,بدهید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، سید احد لطفی آشتیانی، نماینده در جلسه علنی سه‌شنبه - 6 اردیبهشت- و در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه 90 ، در اخطار قانون اساسی با استناد به بند 9 ماده سوم قانون گفت: کل این بودجه 40 ماده دارد که 92 بند آن را الحاق کردیم.

مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه مشخص نیست که چرا این همه بند به آن اضافه شده است، افزود: برخی از استان‌ها 66 درصد افزایش اعتبار و برخی نیز 11 درصد کاهش داشته است و این مغایر با برنامه پنجم است و به صلاح مجموعه نیز نیست.

به گفته لطفی، کمیسیون تلفیق در تصویب بودجه دفاعی مقداری کم‌لطفی نیز کرده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار لطفی گفت: شما می‌توانید در خلال بررسی لایحه آن بخش‌هایی را که عدم تعادل در آنها مشاهده می‌کنید را پیشنهاد اصلاح بدهید.

ماده 9 بند سوم قانون اساسی، بر رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه، در تمام زمینه‌های مادی و معنوی تاکرد کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet