هدر موبایل
1390/02/06 10:43:04
سرویس صحن
حاشیه

غیبت معاونان پارلمانی دولت در جریان بررسی کلیات بودجه 90

صندلی‌های ردیف ابتدایی صحن مجلس که جایگاه معاونان پارلمانی دستگاه‌های دولتی است، امروز در جریان بررسی کلیات بودجه ۹۰ روز خلوت و بی‌رونقی را پشت‌سر گذاشتند و حضور چند دقیقه‌ای معاون پارلمانی رئیس جمهوری در صحن نیز رونقی به این صندلی‌ها نداد.
غیبت معاونان پارلمانی دولت در جریان بررسی کلیات بودجه 90 صندلی‌های ردیف ابتدایی صحن مجلس که جایگاه معاونان پارلمانی دستگاه‌های دولتی است، امروز در جریان بررسی کلیات بودجه 90 روز خلوت و بی‌رونقی را پشت‌سر گذاشتند و حضور چند دقیقه‌ای معاون پارلمانی رئیس جمهوری در صحن نیز رونقی به این صندلی‌ها نداد. https://cdn.icana.ir/d/019/1446.jpg غیبت,معاونان,پارلمانی,دولت,در,جریان,بررسی,کلیات,بودجه,90 Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، با وجود آغاز بررسی کلیات لایحه بودجه 90 از ساعت 8 صبح امروز سه‌شنبه (6 اردیبهشت) و گذشتن حدود دو و نیم ساعت از بررسی بودجه ردیف صندلی‌های معاونان پارلمانی دولت در صحن علنی مجلس خالی است.

سید"محمدرضا میرتاج‌الدینی" معاون پارلمانی رئیس جمهوری نیز که با حدود 2 ساعت تاخیر در حدود ساعت 10 صبح وارد صحن علنی مجلس شده بود بعد از 15 دقیقه استقرار در جایگاه نمایندگان دولت، از مجلس خارج شد.

براساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دولت باید در جریان بررسی مسائل مربوط به حوزه دولت به‌خصوص برنامه‌های توسعه و لایحه بودجه در مجلس حضور داشته باشند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet