ایام محرم 1398
1390/02/06 11:32:55
سرویس صحن
حسن‌پور در موافقت با کلیات لایحه بودجه 90:

توجه به سرمایه‌گذاری داخلی و اصل 44 مهمترین ویژگی لایحه بودجه است

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی توجه به مسائل اقتصادی و اصل ۴۴ قانون اساسی را مهم‌ترین ویژگی و برجستگی لایحه بودجه سال ۹۰ عنوان کرد و افزود: امیدواریم با توجه و عنایت نمایندگان در صحن نواقص این لایحه برطرف شود.
توجه به سرمایه‌گذاری داخلی و اصل 44 مهمترین ویژگی لایحه بودجه است نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی توجه به مسائل اقتصادی و اصل 44 قانون اساسی را مهم‌ترین ویژگی و برجستگی لایحه بودجه سال 90 عنوان کرد و افزود: امیدواریم با توجه و عنایت نمایندگان در صحن نواقص این لایحه برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/390.jpg توجه,به,سرمایه‌گذاری,داخلی,و,اصل,44,مهمترین,ویژگی,لایحه,بودجه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "شهباز حسن پور بیگلری" در جلسه امروز ـ سه شنبه 6 اردیبهشت ماه ـ مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات لایحه بودجه 90 با بیان این که اگر بودجه دارای نواقصی است با مشارکت نمایندگان برطرف خواهد شد، اظهار کرد: برجستگی های این لایحه به خصوص در مسائل اقتصادی و اصل 44 قانون اساسی با توجه به این که امسال سال جهاد اقتصادی است، بسیار زیاد است.

وی با بیان این که محرومیت زدایی از ابتدای دولت های نهم و دهم در دستور کار این دو دولت، قرار گرفت گفت: از اوایل انقلاب اسلامی محرومیت زدایی همواره در دستور کار همه دولت ها و مجالس بوده است و ما امیدواریم تا پایان سال 1390 محرومیت زدایی به طور کامل در کشور محقق شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی تقویت تولیدات داخلی و سرمایه گذاری بخش خصوصی در همه سطوح را از ویژگی‌های لایحه بودجه 90 برشمرد و گفت: توجه به صادرات غیرنفتی که بخشی از آن با توجه به عنایت های خاص نمایندگان در برنامه پنجم صورت گرفت در لایحه بودجه دیده شده است.

حسن پور ادامه داد: مساعدت و تحقق اهداف مهم اقتصادی به ویژه برای اشتغال دو و نیم میلیون نفر از جوانان از جمله مسائلی است که امیدواریم امسال و با توجه به این که در این لایحه توجه زیادی به آن شده است محقق شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet