خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/06 12:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیئت ‌رئیسه کمیسیون تلفیق:

حساب سازمان‌‌ ملی جوانان و تربیت بدنی ‌مسدود نشده است

محمد قسیم عثمانی با بیان اینکه حساب سازمان‌های تربیت بدنی و ملی جوانان مسدود نشده است، تأکید کرد: کمیسیون تلفیق، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی نمی‌توانند حساب این ۲ سازمان را مسدود کنند.
حساب سازمان‌‌ ملی جوانان و تربیت بدنی ‌مسدود نشده است محمد قسیم عثمانی با بیان اینکه حساب سازمان‌های تربیت بدنی و ملی جوانان مسدود نشده است، تأکید کرد: کمیسیون تلفیق، دیوان محاسبات و سازمان بازرسی نمی‌توانند حساب این 2 سازمان را مسدود کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1119.jpg حساب,سازمان‌‌,ملی,جوانان,و,تربیت,بدنی,‌مسدود,نشده,است Icana

محمد‌قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان و عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 90 در گفت‌وگو با  فارس، با اشاره به برخی اخبار منتشره در خصوص مسدود شدن حساب‌ سازمان‌های تربیت بدنی و ملی جوانان گفت: تا زمانی که سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان ادغام نشده و وزارت ورزش و جوانان تشکیل نشود، در صورت نهایی شدن مصوبه کمیسیون تلفیق، بودجه‌ای در اختیار این سازمان‌ها قرار نخواهد گرفت.

وی با بیان اینکه حساب‌های این 2 سازمان مسدود نشده است، افزود: تا زمانی که وزارت ورزش و جوانان تشکیل نشود، دولت قانوناً نمی‌تواند وجوهی را از بودجه سال جاری در اختیار سازمان‌های تربیت بدنی و ملی جوانان قرار دهد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق تصریح کرد: البته کمیسیون تلفیق نمی‌تواند اعلام کند که حساب‌های بانکی مسدود شوند، حتی دیوان محاسبات و سازمان بازرسی هم نمی‌تواند چنین کاری را انجام دهد.

"در عین حال این مصوبه کمیسیون تلفیق هنوز قانون هم نشده است چرا که در طی مراحل قانونی، ابتدا باید این مصوبه کمیسیون در صحن علنی تصویب شده و سپس شورای نگهبان آن را تایید کند. "

عثمانی با تاکید بر اینکه پس از تأیید نهایی این مصوبه توسط شورای نگهبان، تا زمانی که قانون ابلاغ نشود، کسی نمی‌تواند آن را اجرا کند، اظهار داشت: در مصوبه کمیسیون تلفیق درباره بودجه وزارت و رزش و جوانان بند یا تبصره‌ای که براساس آن حساب‌ سازمان‌های تربیت بدنی و ملی جوانان مسدود شود، وجود ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet