خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/06 18:57:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

طرح تجمیع آزمونها اشتباه است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طرح تجمیع آزمونهای وزارتخانه های بهداشت و علوم گفت: هر وزارتخانه ای باید آزمونهای اختصاصی را در مجموعه خود انجام دهد تا بتواند بهترین نتیجه را بگیرد.
طرح تجمیع آزمونها اشتباه است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طرح تجمیع آزمونهای وزارتخانه های بهداشت و علوم گفت: هر وزارتخانه ای باید آزمونهای اختصاصی را در مجموعه خود انجام دهد تا بتواند بهترین نتیجه را بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1868.jpg طرح,تجمیع,آزمونها,اشتباه,است Icana

"محمدجواد نظری مهر" در گفتگو با  مهر افزود: من موافق تجمیع آزمونهای وزارت بهداشت با آزمونهای وزارت علوم نیستم چرا که سازمان سنجش آموزش کشور به اندازه کافی مشکل دارد.

وی افزود: اضافه کردن آزمونهای اختصاصی وزارت بهداشت به سازمان سنجش بر مشکلات این سازمان می افزاید.

نظری مهر یادآور شد: آزمونهای پزشکی، کار تخصصی وزارت بهداشت است و درست است که در برخی مقاطع با مشکلاتی همراه بوده اما برای تصحیح یک موضوع راه حل این نیست که آن مجموعه به یک بخش غیرتخصصی واگذار شود.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس تاکید کرد: وجود آزمونهای پزشکی در وزارت بهداشت در مجموع به نفع بهداشت و درمان است چرا که آموزش پزشکی در ادغام توانسته به وزارت بهداشت کمک کند.

به گزارش مهر، در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 90 که در روز 25 فروردین ماه 90 برگزار شد پیش از آزمون برگه نظرسنجی از داوطلبان توزیع شد که در یکی از پرسش های آن نظر داوطلبان درباره تجمیع آزمون های کشوری از جمله آزمون های وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد مطرح شده بود که این موضوع اعتراض گروهی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس را برانگیخت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet