ایام محرم 1398
1390/02/06 12:09:01
سرویس صحن
لطفی آشتیانی در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90:

لایحه بودجه 90 شرایط لازم برای بررسی و اجرا را ندارد

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که لایحه بودجه ۹۰ لایحه‌ای کاملا به هم ریخته است، پیشنهاد کرد؛ بررسی لایحه بودجه کنار گذاشته شده و کل بودجه به دولت برگردانده شود تا کمیسیون تلفیق بتواند طرحی رابه عنوان بودجه به مجلس ارائه کند.
لایحه بودجه 90 شرایط لازم برای بررسی و اجرا را ندارد نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که لایحه بودجه 90 لایحه‌ای کاملا به هم ریخته است، پیشنهاد کرد؛ بررسی لایحه بودجه کنار گذاشته شده و کل بودجه به دولت برگردانده شود تا کمیسیون تلفیق بتواند طرحی رابه عنوان بودجه به مجلس ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/383.jpg لایحه,بودجه,90,شرایط,لازم,برای,بررسی,و,اجرا,را,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، "سیداحمد لطفی آشتیانی" در جلسه علنی امروز سه شنبه - 6 اردیبهشت ماه - مجلس شورای اسلامی در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90، اظهار کرد: کل بودجه با 40 ماده ارائه شد؛ اما ما 92 ماده الحاقی به این دو لایحه اضافه کردیم. در واقع این لایحه به هم ریخته شرایط لازم را برای بررسی و حتی اجرا ندارد.

وی ادامه داد: اعتبار بسیاری از استان ها 66 درصد افزایش و برخی 11 درصد کاهش داشته است، این مسئله توازن و توسعه منطقه ای را به هم می ریزد. بنابراین می توانیم کل بودجه را برگشت به لایحه دولت بدهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet