ایام محرم 1398
1390/02/10 09:31:02
سرویس استان ها
موسی‌الرضا ثروتی:

سرمایه‌گذاری خارجی می تواند به تکمیل پروژه خط راه آهن بجنورد کمک کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از ناکافی بودن اختصاص ۱۱میلیارد تومان اعتبار برای راه آهن بجنورد، گفت: اجرای این پروژه با این رقم اعتبار موجب شده است که این پروژه روند کندی داشته باشد و تنها راه‌حلی که می‌تواند به این پروژه سرعت ببخشد، جذب سرمایه‌گذاری خارجی است.
سرمایه‌گذاری خارجی می تواند به تکمیل پروژه خط راه آهن بجنورد کمک کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با انتقاد از ناکافی بودن اختصاص 11میلیارد تومان اعتبار برای راه آهن بجنورد، گفت: اجرای این پروژه با این رقم اعتبار موجب شده است که این پروژه روند کندی داشته باشد و تنها راه‌حلی که می‌تواند به این پروژه سرعت ببخشد، جذب سرمایه‌گذاری خارجی است. https://cdn.icana.ir/d/019/1006.jpg سرمایه‌گذاری,خارجی,می,تواند,به,تکمیل,پروژه,خط,راه,آهن,بجنورد,کمک,کند Icana

"موسی‌الرضا ثروتی" در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir)، گفت: یک شرکت پیمانکاری ایرانی با یک شرکت چینی مذاکرتی داشته است و اگر این مذاکرات به توافقات نهایی برسد، چینی‌ها مسئولیت تکمیل این پروژه را به عهده می‌گیرند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس  شورای  اسلامی ادامه داد: قرارداد این شرکت خارجی به این صورت است که هزینه‌های تکمیل خط راه آهن بجنورد به صورت اقساطی پرداخت می‌شود.

به گفته وی، ضعف ساختارهای اداری و نیروی انسانی دولت، مبنی بر هم‌تراز نبودن سطح تشکیلات استان با استان‌های مشابه و ضعف موجود در معاونت منابع انسانی دولت موجب شده است که مصوبه‌های دولت در شهر بجنورد اجرایی نشود.

ثروتی افزود: ضعف عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زیرساخت‌های اینترنتی، تلفن همراه و تلفن ثابت بجنورد و استان یکی از مشکلات مهم شهر بجنورد است.

این نماینده مردم در مجلس درباره عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد نیز توضیح داد: عملکرد وزارت  فرهنگ و ارشاد بسیار ضعیف بوده، این در حالی است که شهر بجنورد کم‌ترین سرانه کتابخانه را در قیاس با کل کشور دریافت کرده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet