خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/06 12:20:47
سرویس صحن
محمدتقی رهبر در جمع خبرنگاران:

علما دستور توقف سفر حج عمره را بدهند

رییس فراکسیون روحانیون مجلس خواستار توقف سفر حج عمره شد و تاکید کرد: علما باید بازنگری در بحث زیارت زائرین داشته باشند چرا که ریختن پول مردم به جیب آل سعود حرام است و برای انجام یک کار مستحب نباید کار حرام انجام داد.
علما دستور توقف سفر حج عمره را بدهند رییس فراکسیون روحانیون مجلس خواستار توقف سفر حج عمره شد و تاکید کرد: علما باید بازنگری در بحث زیارت زائرین داشته باشند چرا که ریختن پول مردم به جیب آل سعود حرام است و برای انجام یک کار مستحب نباید کار حرام انجام داد. https://cdn.icana.ir/d/019/85.jpg علما,دستور,توقف,سفر,حج,عمره,را,بدهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "محمدتقی رهبر" در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس(6 اردیبهشت)  در جمع خبرنگاران از علما خواستار دستور توقف حج عمره شد و گفت: نیازی به انجام حج عمره و ریختن پول مردم در جیب آل سعود نیست.

نماینده اصفهان در مجلس با بیان اینکه آل سعود فرقی با آل یهود ندارد، تاکید کرد: آل سعود قاتل است و با رفتن مردم ما به حج عمره پول مردم در جیب آنها می رود و آنها با این پول سلاح می خرند و مردم مسلمان را می کشند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: بحرین در حد یک روستاست و ما نیازی به ارتباط سیاسی با این کشور مرتجع و آدمکش نداریم.

وی سفر حج عمره دانشجویان و نمایندگان را یک کار کلیشه‌ای دانست و گفت: در حال حاضر ما در شرایط استثنایی قرار داریم و باید بودجه سفرهای حج عمره را متوقف کنیم چرا که این سفر مستحب است.

وی تاکید کرد: علما باید بازنگری در بحث زیارت زائرین داشته باشند چرا که ریختن پول مردم به جیب آل سعود حرام است و برای انجام یک کار مستحب نباید کار حرام انجام داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet