هدر موبایل
1390/02/06 12:01:00
سرویس صحن
ابوترابی‌فرد در پاسخ به تذکر جعفری:

اگر مواردی خارج از مصوبه کمیسیون تلفیق باشد اصلاح می‌شود

نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده کبودراهنگ که درباره گنجانده شدن برخی مصوبات در گزارش کمیسیون تلفیق بدون رای اعضای این کمیسیون تذکر داده بود، گفت: تمام آنچه در گزارش آمده مصوبات نمایندگان است و اگر خلاف این باشد اصلاح می‌کنیم.
اگر مواردی خارج از مصوبه کمیسیون تلفیق باشد اصلاح می‌شود نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده کبودراهنگ که درباره گنجانده شدن برخی مصوبات در گزارش کمیسیون تلفیق بدون رای اعضای این کمیسیون تذکر داده بود، گفت: تمام آنچه در گزارش آمده مصوبات نمایندگان است و اگر خلاف این باشد اصلاح می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/1489.jpg اگر,مواردی,خارج,از,مصوبه,کمیسیون,تلفیق,باشد,اصلاح,می‌شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "عیسی جعفری" در جریان جلسه علنی امروز- سه شنبه- مجلس شورای اسلامی با استناد به آیین‌نامه داخلی نهاد قانونگذاری کشور درباره رعایت نشدن روند قانونی در تدوین گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه 90  انتقاد کرد.

نماینده مردم کبودراهنگ و بهار در تذکر خود با تاکید بر لزوم تدوین گزارش کمیسیون تلفیق با رای اعضای این کمیسیون، گفت: مواردی درگزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه وجود دارد که بسیاری از اعضای این کمیسیون درباره آن ابراز بی‌اطلاعی می‌کنند که این خلاف قانون است.

"سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد" نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر با اشاره به حضور خود در هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 90، گفت: تمام مصوبات کمیسیون تلفیق با رای اعضای این کمیسیون صورت گرفته و گزارش نیز بر همین اساس تدوین شده است.

نایب‌رئیس اول مجلس تاکید کرد: اگر مصوبه‌ای بدون هماهنگی با اعضای تلفیق در گزارش بودجه آمده باشد، مطمئناً آن را اصلاح می‌کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet