حلول ماه ربیع الاول
1390/02/06 12:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدری دستنایی:

طرح آموزش مجازی در مدارس اجرا می‌شود

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحصیلات با اشاره به اهمیت آموزش مجازی در نظام آموزش کشور، گفت: طرح آموزش مجازی ایده بسیار خوبی است که قطعأ منجر به پیشرفت نظام آموزشی کشور خواهد شد لذا امیدواریم این طرح با شروع سال تحصیلی جدید اجرا شود.
طرح آموزش مجازی در مدارس اجرا می‌شود سخنگوی کمیسیون آموزش و تحصیلات با اشاره به اهمیت آموزش مجازی در نظام آموزش کشور، گفت: طرح آموزش مجازی ایده بسیار خوبی است که قطعأ منجر به پیشرفت نظام آموزشی کشور خواهد شد لذا امیدواریم این طرح با شروع سال تحصیلی جدید اجرا شود. https://cdn.icana.ir/d/019/2472.jpg طرح,آموزش,مجازی,در,مدارس,اجرا,می‌شود Icana

نورالله حیدری، نماینده مردم فارس، کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران افزود: طرح آموزش مجازی می‌تواند به عنوان مکمل آموزشی و به عنوان یک فرصت برای کسانی که امکان حضور از کلاس های درس را ندارند محسوب می‌شود. وی در ادامه خاطر نشان کرد: اجرای این طرح نیازمند مدیریت درست، فضا سازی ذهنی و ارتقاء زیر ساختهای نرم افزاری و استفاده از نیروهای مستعد و کارآمد است.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون به دلیل اهمیت این طرح با احتیاط کامل آن را مورد بررسی قرار خواهد داد افزود: درصورت مستعد بودن فضای آموزشی کشور و فراهم شدن امکانات لازم این طرح تا اوایل سال تحصیلی جدید اجرا خواهد شد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet