خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/06 12:35:28
سرویس صحن
شهریاری در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90:

در بودجه 90 توجهی به مسائل حوزه بهداشت نشده است

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مخالفت با کلیات لایحه بودجه ۹۰با بیان اینکه در این لایحه به مسائل حوزه بهداشت توجه کافی نشده است، تاکید کرد: با وجود آن که کمیسیون بهداشت تلاش کرده بود تا با تن دادن به خواسته های دولت بهانه را از دولت گرفته و بتواند بودجه را قابل قبولی را برای حوزه بهداشت تامین کند این خواسته محقق نشد.
در بودجه 90 توجهی به مسائل حوزه بهداشت نشده است رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در مخالفت با کلیات لایحه بودجه 90با بیان اینکه در این لایحه به مسائل حوزه بهداشت توجه کافی نشده است، تاکید کرد: با وجود آن که کمیسیون بهداشت تلاش کرده بود تا با تن دادن به خواسته های دولت بهانه را از دولت گرفته و بتواند بودجه را قابل قبولی را برای حوزه بهداشت تامین کند این خواسته محقق نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/1058.jpg در,بودجه,90,توجهی,به,مسائل,حوزه,بهداشت,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "حسینعلی شهریاری" در جلسه علنی امروز ـ سه شنبه 6 اردیبهشت ـ به بیان مخالفت خود با کلیات لایحه بودجه 90 پرداخت و گفت: در این لایحه اعتبارات کافی برای حوزه سلامت در نظر گرفته نشده است . با وجود آن که کمیسیون بهداشت تلاش کرده بود تا با تن دادن به خواسته های دولت بهانه را از دولت گرفته و بتواند بودجه را قابل قبولی را برای حوزه بهداشت تامین کند این خواسته محقق نشد.

نماینده مردم زاهدان گفت: بی توجهی به مشکل اشتغال و اعتبارات حوزه سلامت، تامین نیروی انسانی متخصص از جمله مواردی هستند که می توان آن را به عنوان نقاط منفی لایحه بودجه 90 اشاره کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet