ایام محرم 1398
1390/02/06 12:43:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شهریاری:

مسئولین در حفظ آرامش عمومی جامعه بکوشند

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: همه‌ی مردم و به ویژه مسئولین موظفند در حفظ آرامش عمومی جامعه بکوشند و خدمات نظام و تلاش مسئولین در همه‌ی عرصه‌ها را زیر سوال نبرند.
مسئولین در حفظ آرامش عمومی جامعه بکوشند یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: همه‌ی مردم و به ویژه مسئولین موظفند در حفظ آرامش عمومی جامعه بکوشند و خدمات نظام و تلاش مسئولین در همه‌ی عرصه‌ها را زیر سوال نبرند. https://cdn.icana.ir/d/019/1057.jpg مسئولین,در,حفظ,آرامش,عمومی,جامعه,بکوشند Icana

حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت حفظ آرامش روانی جامعه اظهار کرد:‌ همه به خصوص سیاسیون و کسانی که به تریبون‌ها دسترسی دارند این مسئولیت خطیر را دارند که این فرمایشات مقام معظم رهبری را اجرا کنند.

وی افزود: وظیفه‌ی رسانه‌های عمومی اعم از شنیداری و نوشتاری در این رابطه نیز بسیار حائز اهمیت است، گاهی متاسفانه برای این که رسانه‌ای جلب مشتری کند، تیراژ و فروش روزنامه را بالا ببرد و یا تعداد بینندگان سایت را بیشتر کند تیترهای غیرواقعی را بر می‌گزیند و حتی گاهی از بین صحبت‌های یک مسئول بریده‌ای از یک جمله جدا می‌شود که باعث فضاسازی و ایجاد تنش در جامعه خواهد شد.

نماینده‌ی مردم زاهدان در مجلس تاکید کرد: ‌همگان این وظیفه را دارند که این مسائل را رعایت کنند و مراقبت کنند که آرامش عمومی جامعه بر هم زده نشود، کارها از روال طبیعی خود پیگیری شود، مردم ناامید نشوند و خدمات نظام و تلاش مسئولین زیر سوال نرود.

شهریاری ادامه داد:‌ مقام معظم رهبری پیش از این هم در سخنانی گفته بودند که اگر مسئولان مشکلی هم دارند باید بین خودشان آن را حل کنند، فضاسازی نکنند و این موارد را در سطح افکار عمومی مطرح نکنند.

این نماینده‌ی اصولگرای مجلس در پایان تاکید کرد: ‌من فکر می‌کنم تمام کسانی که پایبند به ولایت فقیه هستند باید از این دستور ایشان تبعیت و آن را اجرا کنند؛ البته مطمئنا منظور ایشان این نیست که باب نقد بسته شود، چرا که نقد منصفانه اشکالی ندارد اما وقتی جنبه‌ تخریبی پیدا کند باید از آن پرهیز کرد و به آن دامن نزد.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet