ایام محرم 1398
1390/02/07 06:44:00
سرویس اقتصادی
موسوی‌جرف خبر داد:

تخلف مسئولان پالایشگاه آبادان در استخدام نیرو

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که استخدام نیروی بومی باید در دستورکار پالایشگاه نفت آبادان قرار بگیرد، گفت: مسئولان این پالایشگاه برای تکمیل نیروی فاز سوم خود بر خلاف قانون عمل می‌کنند.
تخلف مسئولان پالایشگاه آبادان در استخدام نیرو سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که استخدام نیروی بومی باید در دستورکار پالایشگاه نفت آبادان قرار بگیرد، گفت: مسئولان این پالایشگاه برای تکمیل نیروی فاز سوم خود بر خلاف قانون عمل می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/3880.jpg تخلف,مسئولان,پالایشگاه,آبادان,در,استخدام,نیرو Icana

"سیدعلی موسوی‌جرف" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که مسئولان فاز سوم پالایشگاه نفت آبادان برای تکمیل نیروی انسانی خود در حال استخدام نیرو هستند، تصریح کرد: مسئولان این پالایشگاه برای استخدام نیرو بر اساس قانون عمل نمی‌کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مسئولان فاز سوم پالایشگاه نفت آبادان برای استخدام نیرو بدون هماهنگی و خارج از ضوابط وزارت نیرو که بر اساس تفاهم با مجمع نمایندگان این استان تنظیم شده است، عمل نمی‌کنند.

وی ادامه داد: استخدام نیروی بومی در اولویت قانون استخدام این پالایشگاه است که مسئولان فاز سوم پالایشگاه نفت آبادان قانون را زیر پا گذاشته‌اند و نیروهای غیربومی را استخدام می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مجمع نمایندگان آبادان در چند مرحله به مسئولان پالایشگاه آبادان درباره نحوه استخدام نیرو تذکر داده‌اند، تصریح کرد: مسئولان این پالایشگاه بدون توجه به تذکر مجمع نمایندگان استان خوزستان، بر خلاف قانون نیروی غیربومی استخدام می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet