خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/06 15:13:15
سرویس صحن
خباز در اخطار قانون اساسی:

مجلس برای حمایت از تولیدکنندگان شیر اقدام کند

نماینده مردم کاشمر با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان شیر درباره قیمت پایین این محصول و متضرر شدن آنها تذکر داد و خواستار قاطعیت مجلس در برخورد با دولت برای حل این مشکل شد.
مجلس برای حمایت از تولیدکنندگان شیر اقدام کند نماینده مردم کاشمر با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان شیر درباره قیمت پایین این محصول و متضرر شدن آنها تذکر داد و خواستار قاطعیت مجلس در برخورد با دولت برای حل این مشکل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2077.jpg مجلس,برای,حمایت,از,تولیدکنندگان,شیر,,اقدام,کند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، "محمدرضا خباز" در آغاز نشست علنی عصر امروز - سه شنبه-  مجلس شورای اسلامی با استناد به گزارش‌های مردمی درباره مشکلات تولیدکنندگان شیر تذکر داد.

نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن با بیان اینکه طبق بند 11 اصل 23 قانون اساسی، مردم انتظار حمایت از مجلس در برخورد با مشکلات دارند، گفت: تولیدکنندگان شیر مدتی است که با مشکل فروش شیر تولیدی خود مواجه شده‌اند و قیمت پایین این محصول بسیاری از آنها را ورشکست کرده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس همچنین درباره افزایش بی‌رویه قیمت برق چاه‌های کشاورزی نیز هشدار داد و افزود: کشاورزان انتظار دارند از محل درآمدهای ناشی از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها سهم بخش کشاورزی پرداخت شود تا مشکلات آنان درباره افزایش قیمت سوخت کشاورزی برطرف شود.

بند 11 ماده 23 قانون اساسی که خباز سخنان خود را با استناد به این ماده مطرح می‌کرد، بدین شرح است:حفظ شأن و منزلت و اقتدار مجلس و دفاع از حقوق و جایگاه قانونى نمایندگان.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet