ایام محرم 1398
1390/02/06 16:53:55
سرویس سیاسی

مخالفت پارلمان ایتالیا با افزایش حملات به لیبی

نمایندگان احزاب مخالف دولت ایتالیا در پارلمان این کشور با صدور بیانیه ای مخالفت خود را با تشدید حضور نظامی در لیبی اعلام کردند.
مخالفت پارلمان ایتالیا با افزایش حملات به لیبی نمایندگان احزاب مخالف دولت ایتالیا در پارلمان این کشور با صدور بیانیه ای مخالفت خود را با تشدید حضور نظامی در لیبی اعلام کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/2968.jpg مخالفت,پارلمان,ایتالیا,با,افزایش,حملات,به,لیبی Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از سایت خبری "ژورنالیستیک" ایتالیا، نمایندگان احزاب مخالف " سیلویو برلوسکونی " نخست وزیر ایتالیا در پارلمان این کشور نسبت به تصمیم وی درباره تشدید حضور نظامی در لیبی به شدت انتقاد کردند.
" لئولوکا اورلاندو" سخنگوی حزب ارزش ها در پارلمان ایتالیا گفت: دولت برلوسکونی دیگر از اکثریت حاکم برخوردارنیست و اجازه نمی دهیم ایتالیا وارد بحران های سیاسی شود.
وی همچنین تاکید کرد: برلوسکونی نه تنها در امورد داخلی بلکه در امور خارجی نیز نباید دخالت کند.
سخنگوی حزب ارزش ها در پارلمان ایتالیا تصریح کرد: دستورات درباره سیاست های خارجی نیاز به تایید پارلمان دارد و احزاب مخالف دولت با تصمیات برلوسکونی مخالفند.
نخست وزیر ایتالیا، روز گذشته اعلام کرد رم که نقش محدودی در حملات تحت امر ناتو در لیبی داشته به نیروی هوایی این کشور اجازه می‌دهد تا مواضع مشخص نظامی در لیبی را مورد هدف قرار دهد.
هم اکنون شماری از اعضای ناتو برای اجرای مواد قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل متحد برای برقراری منطقه پرواز ممنوع بر فراز لیبی، عملیات نظامی گسترده ای را علیه این کشور را آغاز کرده اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet