هدر موبایل
1390/02/06 16:12:54
سرویس صحن
جعفری در اخطار قانونی:

اضافه شدن پروژه های جدید به گزارش کمیسیون تلفیق اشکال قانونی دارد

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در اخطار قانونی با استناد به بند ۹ اصل سوم قانون اساسی اضافه شدن پروژه های جدید و تصویب نشده به گزارش کمیسیون تلفیق بودجه ۹۰ را دارای اشکال قانونی دانست.
اضافه شدن پروژه های جدید به گزارش کمیسیون تلفیق اشکال قانونی دارد نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در اخطار قانونی با استناد به بند 9 اصل سوم قانون اساسی اضافه شدن پروژه های جدید و تصویب نشده به گزارش کمیسیون تلفیق بودجه 90 را دارای اشکال قانونی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/1381.jpg اضافه,شدن,پروژه,های,جدید,به,گزارش,کمیسیون,تلفیق,اشکال,قانونی,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir)، در جلسه علنی امروز مجلس سه شنبه - 6 اردیبهشت 90 - "عیسی جعفری"  در اخطار قانون اساسی تصریح کرد: تعداد زیادی پروژه جدید به گزارش کمیسیون تلفیق بودجه 90 اضافه شده است که این موضوع اشکال قانونی دارد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با انتقاد از وضعیت گزارش کمیسیون تلفیق از بودجه 90، گفت: پرژه‌هایی که به گزارش کمیسیون تلفیق اضافه شده، اعتبارات کلان و بسیار زیادی دارند و مشخص نیست این پروژه های جدید از کجا به گزارش کمیسیون تلفیق افزوده شده اند.

جعفری این مشکل را موجب ابهام نمایندگان دانست و از هیات رئیسه مجلس خواست تا مسئله پروژه های اضافه شده به گزارش تلفیق را بررسی کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار نماینده بهار تاکید کرد: اداره قوانین مجلس مشغول بررسی مصوبه های کمیسیون تلفیق است و در صورتی که موردی خلاف قانون در گزارش کمیسیون تلفیق وجود داشته باشد آن مورد حذف خواهد شد.

در اصل سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده است: دولت جمهوری اسلامی ایران موظف است برای نیل به اهداف نظام همه امکانات خود را برای امور زیر به کار ببرد.

بند 9 این اصل ناظر به رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام زمینه های مادی و معنوی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet