خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1390/02/06 16:26:04
سرویس صحن
انصاری در تذکر آیین‌نامه‌ای:

نماینده دولت اجازه صحبت ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی در تذکر آیین‌نامه‌ای، رعایت آیین‌نامه داخلی مجلس و عدم اجازه صحبت به نماینده دولت پس از صحبت نماینده کمیسیون تلفیق را خواستار شد و گفت: یکی از علت‌های طولانی شدن کار کمیسیون تلفیق در بررسی بودجه، مخالفت‌های مستمر نمایندگان دولت با تصمیم‌های نمایندگان بوده است.
نماینده دولت اجازه صحبت ندارد عضو کمیسیون اقتصادی در تذکر آیین‌نامه‌ای، رعایت آیین‌نامه داخلی مجلس و عدم اجازه صحبت به نماینده دولت پس از صحبت نماینده کمیسیون تلفیق را خواستار شد و گفت: یکی از علت‌های طولانی شدن کار کمیسیون تلفیق در بررسی بودجه، مخالفت‌های مستمر نمایندگان دولت با تصمیم‌های نمایندگان بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3071.jpg نماینده,دولت,اجازه,صحبت,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت(www.icana.ir) جمشید انصاری در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 6 اردیبهشت) مجلس در تذکری مطابق با بند ج ماده 108 آیین‌نامه داخلی در اعتراض به اجازه بیان نظر نماینده دولت که خلاف آیین نامه و بعد از نماینده دولت قصد صحبت داشت، خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس که به او اجازه صحبت داده بود، گفت: این گزارش کمیسیون تلفیق است و نیازی به صحبت نماینده دولت نیست، دولت در زمان بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق به اندازه کافی با مصوبات کمیسیون مخالفت کرده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از علت‌های طولانی شدن کار کمیسیون تلفیق در بررسی بودجه مخالفت‌های مستمر نمایندگان دولت با تصمیم‌های نمایندگان بود، به سوری که حتی کمیسیون را تهدید به پس گرفتن لایحه و ترک جلسه می‌کردند.

وی تصریح کرد: اگر به دولت اجازه صحبت دهید حق مجلس را ضایع کرده‌اید، مطابق آیین‌نامه عمل کنید و برای لایحه رأی‌گیری کنید.

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر ضمن وارد دانستن آن یادآور شد: به علت اهمیت موضوع اجازه دهید نماینده دولت صحبت کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet