شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1390/02/06 16:29:15
سرویس صحن
کعبی در تذکر شفاهی:

طبق آئین‌نامه نماینده دولت فرصت اظهارنظر درباره لایحه بودجه را از دست داده است

نماینده آبادان در تذکر آئین نامه‌ای با اشاره به تاخیر نماینده دولت برای حضور در جلسه علنی مجلس،گفت: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس نماینده دولت فرصت اظهارنظر درباره لایحه بودجه ۹۰ را از دست داد.
طبق آئین‌نامه نماینده دولت فرصت اظهارنظر درباره لایحه بودجه را از دست داده است نماینده آبادان در تذکر آئین نامه‌ای با اشاره به تاخیر نماینده دولت برای حضور در جلسه علنی مجلس،گفت: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس نماینده دولت فرصت اظهارنظر درباره لایحه بودجه 90 را از دست داد. https://cdn.icana.ir/d/019/841.jpg طبق,آئین‌نامه,نماینده,دولت,فرصت,اظهارنظر,درباره,لایحه,بودجه,را,از,دست,داده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، "عبدالله کعبی" در جلسه علنی امروز مجلس سه‌شنبه (6 اردیبهشت) در تذکری با استناد به ماده 108 آیین‌نامه داخلی، گفت: آقای عزیزی نماینده دولت به موقع برای دفاع از لایحه حضور نداشت و سخنگوی کمیسیون تلفیق صحبت کرد بنابراین فرصت وی از دست رفته است.

نماینده آبادان تصریح کرد: نماینده دولت الان می‌خواهد با کار کمیسیون تلفیق مخالفت کند بعد از وی چه کسی می‌خواهد دوباره از نظر کمیسیون دفاع کند.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس با وارد دانستن تذکر کعبی گفت: تذکر شما وارد است ولی نمی‌شد جلسه را معطل گذاشت. بنابراین مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق صحبت کرد. اکنون یا باید فرصت اظهارنظر را از نماینده دولت گرفت یا به خاطر اهمیت موضوع اجازه اعلام دیدگاه را داد که چون لایحه مسئله مهمی است بهتر است ایشان نظر دولت را بیان کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet