ایام محرم 1398
1390/02/06 17:12:36
سرویس صحن
نمایندگان موافقت کردند:

تخصیص 330 میلیارد تومان اعتبار جهت اتمام و اجرای طرح‌های با اولویت مناطق محروم

با موافقت نمایندگان مبلغ ۳۳۰ میلیارد تومان به منظور هزینه برای اتمام و اجرا طرح‌های با اولویت مناطق محروم به سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران و سازمان توسعه و نوسازی مدارس ایران (ایدرو و ایمیدرو) اختصاص یافت.
تخصیص 330 میلیارد تومان اعتبار جهت اتمام و اجرای طرح‌های با اولویت مناطق محروم با موافقت نمایندگان مبلغ 330 میلیارد تومان به منظور هزینه برای اتمام و اجرا طرح‌های با اولویت مناطق محروم به سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران و سازمان توسعه و نوسازی مدارس ایران (ایدرو و ایمیدرو) اختصاص یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/1445.jpg تخصیص,330,میلیارد,تومان,اعتبار,جهت,اتمام,و,اجرای,طرح‌های,با,اولویت,مناطق,محروم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت (www.icana.ir)، در جلسه علنی امروز مجلس سه شنبه - 6 اردیبهشت - نمایندگان در ادامه  بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 90 ، بند 9 این لایحه را تصویب کردند.

بند 9 بخش درآمدی لایحه بودجه به واریز 330 میلیارد تومان به حساب سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران (ایدرو و ایمیدرو) به منظور هزینه برای اتمام و اجرا طرح‌های با اولویت مناطق محروم اشاره دارد.

بند 9 بدین شرح است:

وجوه واریزی سال 1383 سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران (ایدرو و ایمیدرو) جهت خرید سهام نزد بانک صنعت و معدن به‌عنوان تامین سرمایه دولت نزد بانک مذکور محاسبه و معادل آن، سه هزارو سیصد میلیارد ریال از محل واگذاری سهام یا منابع حاصل از فروش سهام یا بنگاه‌ها به حساب سازمان‌های یادشده واریز می‌گردد تا در راستای اجرا و اتمام طرح‌های با اولویت مناطق محروم هزینه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet