خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1390/02/06 20:13:00
سرویس اقتصادی
عمادحسینی تأکید کرد:

برپایی نمایشگاه نفت فرصتی برای سازگاری با معادلات جهانی انرژی

عضو کمیسیون انرژی مجلس با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی نفت فرصت مناسبی برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به کشور است، گفت: برگزاری این نمایشگاه‌ها مجال خوبی برای سازگاری کشور با معادلات جهانی انرژی است.
برپایی نمایشگاه نفت فرصتی برای سازگاری با معادلات جهانی انرژی عضو کمیسیون انرژی مجلس با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی نفت فرصت مناسبی برای انتقال دانش فنی و تکنولوژی به کشور است، گفت: برگزاری این نمایشگاه‌ها مجال خوبی برای سازگاری کشور با معادلات جهانی انرژی است. https://cdn.icana.ir/d/019/346.jpg برپایی,نمایشگاه,نفت,فرصتی,برای,سازگاری,با,معادلات,جهانی,انرژی Icana

"سیدعماد حسینی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت افزود: در شرایط تحریم توانمندی‌های صنعت‌نفت کشور ظهور و بروز پیدا می‌کنند، هر چند منابع انسانی کشور ما نیاز به تجهیز و به روزآوری دارند.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی بهترین فرصت انتقال تکنولوژی و دانش است، نمایشگاه شانزدهم نفت را دارای آثار مثبتی برای صنعت نفت خواند.

به گفته وی، نمایشگاه بهترین فرصت انتقال تکنولوژی و دانش برای دستیابی به جایگاهی است که صنعت نفت ایران باید در دنیا داشته باشد؛ کشورهای حوزه خلیج فارس از سویی دارای همه امکانات بوده و از سوی دیگر دارای مخازن مشترکی با ایران هستند  که از این مخازن استفاده زیادی می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در باره عدم حضور بسیاری از شرکت‌های معتبر بین‌المللی در شانزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی یادآور شد: نمایشگاه فرصت سازگاری کشور با معادلات جهانی است و صرفا نباید دستاوردهای آن و یا عدم حضور برخی از شرکت‌های بزرگ را در این زمینه دنبال کرد. 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet